Tik 4 Lt už vyšnių kvapo rankų darbo muilą iš el. parduotuvės Freshdeli.eu! Kvapni dovana kiekvienam!

išparduota

Su meile pagaminti, gražūs, skaniai kvepiantys rankų darbo muilai - gera dovana sau ir kitam. Toks muilas papuoš kiekvieno namų vonios kambarį, o praustis su juo bus malonu. Pradžiuginkite save ar artimus žmones natūralumu dvelkiančiu ir odą švelnumu pamaloninsiančiais rankų darbo muilais, kurių kaina šiandien tiesiog juokingai maža - tik 4 Lt. Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir įsigykite vyšnių kvapo rankų darbo muilą! Tai miela daili dovana visiems, kuriuos norite palepinti Kalėdų proga!

Rankų darbo muilas "Vyšnių vaišės" - sultingų, ką tik nuskintų vyšnių aromato, sodriai rožinės ir raudonos spalvos muilo gabalėlis.

Į mažo muilo gabalėlį įeinančios sudėtinės dalys gali pakelti nuotaiką iš pat ryto ar sunkios darbo dienos, padės atsipalaiduoti ir netgi sukurti romantišką atmosferą! Rankų darbo muilas - nuostabus produktas, gamtos dovana, palaikantį sveikatą ir jūsų odos grožį!

Svoris:100g ± 10g

Siūlomas įsigyti rankų darbo muilas ypatingas tuo, kad pagamintas natūraliu būdu, ne mechaniškai.

  • Muiliukas gaminamas ir pjaustomas rankomis, su meile ir atidumu, todėl kiekvienas gabalėlis yra individualus - unikalus savo forma ir raštu.
  • Kiekvienas gabalėlis prisotintas įvairiomis veikliosiomis medžiagomis: eteriniais aliejais, kosmetiniais moliais, ožkos pienu ir medumi, vaistažolėmis ir prieskoniais.
  • Nėra jokių sintetinių medžiagų: kvapų, dažų, konservantų, putojimo gerintojų, mineralinių aliejų.
  • Spalva ir tekstūra išgauta vaistažolių, prieskonių, kosmetinių molių pagalba.

Kvapnų pasiūlymą šiandien jums paruošė įmonė "Mediola" – tai kompanija, kuri harmoningai tarpusavyje derina nuo senų senovės žinomas (ir per daugybę metų tik pasitvirtinusias) natūralios kosmetikos gamybos tradicijas su moderniomis stiliaus, dizaino, kokybės ir paklausos tendencijomis. Apsilankykite įmonės el. parduotuvėje Freshdeli.eu – viskas, kas geriausia iš gamtos, skirta jūsų kūnui ir namams!

Leiskite savo odai pailsėti nuo pramoninės kosmetikos ir lepinkite ją išties natūraliomis kūno priežiūros priemonėmis – naudokite ekologiškus rankų darbo muiliukus, kurie valo odą, suteikia elastingumo, minkština ir leidžia odai natūraliai kvėpuoti.

Apie pardavėją

UAB "Mediola"
Telefonas: 8 610 14555
El pašto adresas: mediola@gmail.com

loading...