29 Lt už nerealiai linksmą patobulintą žaidimą vaikams "Angry Birds Star Wars" su garsus skleidžiančiu paleidimo mechanizmu! Pramoga visai šeimai!

išparduota

Kiekvienas vaikas mėgsta šaunius ir originalius žaislus. Masinis.lt šiandien siūlo įsigyti linksmą žaislą - žaidimą su paleidimo mechanizmu ir kaladėlėmis kliūtims statyti "Angry Birds Star Wars". Griebkite šios dienos akcijos kuponą, nes šis pasiūlymas - nerealiai smagi pramoga visiems vaikams, kurie mėgsta "Angry Birds" žaidimus!

Įsigykite žaidimą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Labai linksmas žaislas, kuris pradžiugins kiekvieną vaiką! Nebereikės vaikui duoti žaisti su savo išmaniuoju telefonu. Padovanokite jam tikrą žaidimą "Angry Birds". Paukščiukų figūrėlės yra padarytos tokios pat, kaip ir telefoniniame žaidime. Tegu vaikas pastato kliūtį ir bando ją sugriauti paleidimo mechanizmu naudodamas vis kitą paukščiuką!

Žaidimo taisyklės: viskas labai panašu, kaip ir telefoniniame žaidime. Išdalinamos kortos kiekvienam žaidėjui. Atverčiama viena korta, kuri demonstruoja kliūtį ir su kokiais paukščiukais reikia ją nugriauti. Pastačius kliūtį su paleidimo mechanizmu, leidžiami paukščiukai. Kliūtis turi būti visiškai nugriauta, tuomet galima traukti kitą kortą ir statyti naują kliūtį. Jeigu nepavyksta nugriauti kliūties, reikia pradėti iš naujo.

Paleidimo mechanizmas skleidžia garsus, tokius kaip garsai kleidžiami kompiuteriniame žaidime.

Žaidimas skirtas vaikams nuo 3 metų.

Rinkinį sudaro:

  • Kortos;
  • Paleidimo mechanizmas;
  • 8 paukščiukai;
  • 4 paršiukai;
  • Kaladėlės statyti kliūtims (14 vnt.);
  • 2 figūrėlės.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...