Prisijungti Registruokis KREPŠELIS(0)

Dažniausiai užduodami klausimai

 

 1. Masinis.lt - kas tai?
  Tai masinio pirkimo internetinė svetainė, kurioje rasi geriausius, įdomiausius, naudingiausius ir praktiškiausius pasiūlymus itin patraukliomis kainomis.

 2. Kaip kaupti Masinis.lt taškus?
  Pasikvietęs į Masinis.lt draugą, kuris įsigyja kuponą (o gal net kelis), gauni tašką. Vienas taškas lygus dviem virtualiem litam. Virtualūs litai kaupiami, o jais gali būti atsiskaitoma už tinklalapyje perkamas prekes ar paslaugas.

 3. Ar įsigijus kuponą ir nuvykus jo atsiimti reikės papildomai mokėti?
  Jeigu to nenumato akcijos kupono sąlygos, papildomai primokėti nereikės. Tiesiog privalai turėti savo kuponą. Jeigu kupono sąlygose parašyta, kad mokėti papildomai teks, - prekių atsiėmimo vietoje galėsi atsiskaityti grynaisiais pinigais.

 4. Kas įvyks, jeigu nesusirinks būtinas minimalus pirkėjų skaičius?
  Jeigu būtinas (minimalus) pirkėjų skaičius nesusirenka, pasiūlymu pasinaudoti negalima. Visi sumokėti pinigai tau bus sugrąžinti.

 5. Atlikau mokėjimą. Kada turėčiau gauti savo kuponą (-us)?
  Laišką su Masinis.lt kupono kodu gausi ne vėliau kaip kitą darbo dieną. Laiškas atkeliaus į tavo paties nurodytą elektroninio pašto dėžutę. Kuponą galėsi atsiimti ir asmeniškai, bendrovės atstovybėse. Atstovybių adresus bei darbo laiką rasi čia.

 6. Praėjo kelios dienos nuo akcijos pabaigos. Nors paslaugą (prekę) apmokėjau, žadėto kupono kodo negavau. Ką daryti?
  Visus įsigytus kuponus gali rasti prisijungęs prie savo zonos Masinis.lt portale ir pasirinkęs meniu punktą "Mano masinis". Prisijunk įvedęs savo elektroninio pašto adresą (tą, kurį nurodei pirkdamas kuponą) bei slaptažodį. Taip pat gali pasinaudoti prisijungimo per "Facebook" funkcija. Jeigu kupono vis dar negavai, susisiek su Masinis.lt komanda. Greitoji Masinis.lt komanda laišką su kupono kodu tau atsiųs pakartotinai.

 7. Ar norėdamas įsigyti kuponą pats privalau surinkti grupę pirkėjų?
  Ne. Masinis.lt įsipareigoja parduoti minimalų kuponų kiekį tam, kad gautum norimą prekę ar paslaugą. Iš kitos pusės, norėdamas padidinti sėkmingo pirkimo tikimybę ir dar gauti geresnių pasiūlymų ateityje, siūlome būti aktyviam ir kviesti savo draugus, pažįstamus bei kolegas. Vis dėlto mėgautis nauda visiems kartu kur kas smagiau nei vienam.

 8. Kada privalau pasinaudoti kuponu?
  Atidžiai perskaityk pasiūlymo sąlygas: jos atsiunčiamos kartu su kupono kodu. Dauguma pasiūlymų (ir kuponų) turi galiojimo terminą, kuris yra aiškiai nurodomas. Kuponu privalai pasinaudoti iki to termino pabaigos. Nespėjai? Deja...

 9. Kaip pasinaudoti kuponu? Ar kuponas privalo būti atspausdintas?
  Dažniausiai atspausdintas laiškas su kupono kodu nėra būtinas. Tiesiog su savimi turėk kodą, kad paslaugos ar prekės pardavėjui būtų patogu jį patikrinti.

 10. Ar galiu įsigyti kuponą kaip dovaną kitam asmeniui?
  Taip. Užsiregistravęs Masinis.lt portale ir paspaudęs ant norimo pasiūlymo, dešinėje pusėje rasi laukelį su tekstu "Pirk draugui". Nurodytame laukelyje įrašyk draugo vardą, jo elektroninio pašto adresą, ir savo, kaip dovanojančiojo, vardą. Spausk "Išsaugoti" ir laišką su Masinis.lt kupono kodu laimingasis draugas gaus ne vėliau kaip kitą darbo dieną.

 11. Ištryniau kuponą. Ką daryti?
  Portale Masinis.lt rasi skiltį „Mano masinis“. Užėjęs į šią skiltį ir įrašęs savo elektroninio pašto adresą, kuriuo registravaisi pirkimui, gausi visus tau priklausančius ir galiojančius kuponus. Jie bus tau atsiųsti nurodytu elektroniniu paštu.