Prisijungti Registruokis KREPŠELIS(0)

Apie mus

Masinis.lt – tai masinio pirkimo internetinė svetainė. Kiekvieną darbo dieną mūsų komanda dirba tam, kad tau ir tavo draugams pateiktų įdomius, netikėtus, viliojančius pasiūlymus bei paslaugas itin patraukliomis kainomis.

Mūsų tikslas – suteikti mūsų klientams galimybę pietauti gero maisto kavinėse ar restoranuose, aplankyti dar nematytas vietas, įsigyti būtinus daiktus ar paslaugas, pasiūlyti geras pramogų vietas. Be to, pirkdamas kuponus gali neblogai sutaupyti! 

Mes keliame tik vieną sąlygą: pasiūlymu galima pasinaudoti tik tuo atveju, jei juo pasinaudoja būtinas dalyvių skaičius. Nori, kad taip nutiktų? Nekantrauji įsigyti puikią prekę už itin patrauklią kainą? Dalinkis Masinis.lt pasiūlymu su savo draugais elektroniniu paštu, per Twitter ar Facebook taip Masinis.lt pasiūlymu pasinaudosi ne tik tu, bet ir tau artimi žmonės. 

Nori žinoti viską apie naujas akcijas ir pasiūlymus? Užsiprenumeruok kasdienes Masinis.lt naujienas į savo elektroninio pašto dėžutę. Kasryt tave pasieks šviežiausi pasiūlymai, karščiausios akcijos ir, savaime aišku, viliojančios nuolaidos. 

Masinis.lt kasdien siūlo tai, kas įdomu, tai, kas vilioja, ir tai, kas yra praktiška. Susigundei?

  • Visoms akcijoms taikoma išskirtinė (nesumeluota!) nuolaida.

  • Masinis.lt esmė - didelis pirkėjų skaičius. Pagalvok: pardavėjas, gaunantis daugiau užsakymų, su malonumu taiko didesnes nuolaidas. Juk apsimoka!