Yo-Yo žaislas! Nustebinkite draugus puikiais triukais!

išparduota

Tikriausiai daugelis iš jūsų prisimenate vaikystės žaislą Yo-Yo. Dar visai neseniai jis buvo tarp populiariausių žaislų Lietuvoje. Šiandien Masinis.lt siūlo šviečiančius, greitus ir spalvingus Yo-Yo, kurie nudžiugins kiekvieną! Įsigyk ir nustebink draugus nuostabiais triukais!

Įsigyk Yo-Yo Vilniuje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur Yo-Yo bus pristatytas į namus VISOJE LIETUVOJE!

Yo-Yo paleidžiamas taip:

į kilpą įneriamas vienas pirštas, o kitais pirštais laikoma virvutė. Tada paleidžiamas diskas, kuris krisdamas įsisuka, virvelė išsivynioja. Kai diskas pasiekia žemiausią tašką jis toliau iš inercijos sukasi ir virvutę vėl ima suvynioti ir vyniodamas ją vėl kyla aukštyn. Reikiamu momentu timptelėjus už laikiklio disko kilimas aukštyn paspartinamas, todėl virvutė vėl susivynioja kaip buvo prieš diskui krentant žemyn, tik priešinga kryptimi. Tada diskas vėl krinta žemyn ir ciklas kartojasi.

Ultramodernus, ypatingai greitas Yo-Yo su plastikiniu korpusu ir amortizatoriais. Ašis fiksuota. Su šiuo Yo- Yo galima atlikti daugelį triukų!

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...