Vos nuo 35 Lt už giluminį nugaros masažą GILUS PRISILIETIMAS, viso kūno masažą PRISILIETIMO MAGIJA ar procedūrų kompleksą GROŽIO IR POILSIO HARMONIJA!

išparduota

Pasimėgaukite ramybės akimirka ir atsipalaiduokite! Šiandien Masinis.lt ir grožio salonas „Vijolė" kviečia pasilepinti net trim skirtingais masažais už fantastiškas kainas! Čiupkite akcijos kuponą ir atsikratykite nuovargio bei streso ar palepinkite artimuosius su ypatingais masažais!

Jūsų malonumui laukia:

  • Giluminis nugaros masažas GILUS PRISILIETIMAS ir 20 min. trukmės pėdų arba galvos masažas dovanų;
  • 60 min. trukmės viso kūno masažas PRISILIETIMO MAGIJA ir 15 min. trukmės galvos masažas dovanų;
  • Procedūrų kompleksas GROŽIO IR POILSIO HARMONIJA.

59 Lt už procedūrų kompleksą GROŽIO IR POILSIO HARMONIJA, kurį sudaro:

  • 60 min. trukmės atpalaiduojamasis viso kūno masažas. Masažas, atliekamas specialiais judesiais su šiltais aliejais (levandų, mėtų, apelsinų, citrinų ir t.t.), visiškai atpalaiduoja, suteikia kūnui lengvumo pojūtį, šalina nervinę ir emocinę įtampą bei nuovargį.
  • 20 min. trukmės veido masažas. Veido masažui naudojami ekologiški šalto spaudimo aliejai pamaitina odą, stangrina, skatina odos ląstelių atsinaujinimą.
  • Šveičiamoji kaukė su kakavos sviestu bei Negyvosios jūros druskos mineralais. Giliai valo, tonizuoja ir aprūpina veido odą antioksidantais bei mineralais.

Švelnūs išlavintų rankų prisilietimai ir stiprus giluminis taškų stimuliavimas išlaisvins jūsų kūną iš susikaustymo gniaužtų, efektyviai pagerins Jūsų dvasinę savijautą, padovanos taip reikalingos energijos dozę ir privers bent trumpam pamiršti visas negandas, blogas emocijas ir kasdienes problemas. O dieviškos veido procedūros sugrąžins odai sveiką jaunatvišką spindesį.

45 Lt už 60 min. trukmės viso kūno masažą PRISILIETIMO MAGIJA ir 15 min. trukmės galvos masažą dovanų. Galėsite pasirinkti klasikinį, atpalaiduojamąjį, tonizuojamąjį arba aromaterapinį SANTANA masažą. Viso kūno masažas atgaivina kūną, subalansuoja emocijas, išlaisvina mintis. Be to, jums priklausys 15 min. trukmės galvos masažas dovanų — jis tikrai padės atsikratyti visų blogų minčių!

Mylėkite savo kūną ir laiku išgirskite jo siunčiamus signalu, atraskite laiko gerai pailsėti. Ypač norime atkreipti dėmesį visų, dirbančių sėdimą ar fizinį darbą, juk savo kūną privalome saugoti ir reguliariai atlikti masažus, padedančius jam atsigauti...

35 Lt už 40 min. trukmės giluminį nugaros masažą GILUS PRISILIETIMAS ir 20 min. trukmės pėdų arba galvos masažą dovanų.

Giluminio nugaros masažo teikiama nauda:

  • veikiami gilesni audiniai, gerinama jų kraujotaka;
  • atpalaiduojami raumenys, gilieji audiniai, sausgyslės ir raiščiai;
  • dingsta įtampa, šalinami šlakai iš poodinio sluoksnio;
  • pagerėja lankstumas, atsiranda lengvumo pojūtis.

Ir tai dar ne viskas! Su Masinis.lt kuponu jums priklausys ypatinga dovana — 20 min. trukmės pėdų arba galvos masažas! Masažo metu, stimuliuojant biologiškai aktyvius taškus, teigiamai veikiami visi kūno organai, sugrąžinama emocinė pusiausvyra, visas kūnas sušyla ir atsipalaiduoja.

Apie pardavėją

Rita Žibutienė
Telefonas: 8 652 98422
El pašto adresas: ritazibutiene@gmail.com

loading...