Vos 39 Lt už aromaterapinį viso kūno masažą grožio salone "Grožio rojus", Kaune!

išparduota

Jeigu kasdieninė rutina, greitas gyvenimo tempas, nuovargis ir stresas tapo pastoviu jūsų gyvenimo palydovu - įsigykite šios dienos Masinis.lt akcijos kuponą su aromaterapiniu viso kūno masažu ir leiskite sau atsipalaiduoti grožio salone "Grožio rojus" už ypač patrauklią kainą!

Nepraleiskite progos ir palepinkite save arba savo artimuosius šia nepaprastai malonia procedūra - aromaterapiniu viso kūno masažu, kurios metu padėsite savo kūnui ir protui atsipalaiduoti, o stebūklingi masažo prisilietimai atitrauks nuo streso, rūpesčių ir liūdnų minčių.

Pasinaudojus šiuo pasiūlymu Jums priklausys:

70 min. trukmės aromaterapinis viso kūno masažas. Aromaterapija - tai menas kvapais sužadinti žmogaus pojūčius bei paveikti ne tik emocinę, bet ir fizinę organizmo būseną. Terapinis eterinių aliejų poveikis per odą ir kvėpavimo takus įtakoja mūsų nuotaikas bei nervų sistemą, padeda sumažinti įvairių negalavimų požymius ir pagerina viso kūno savijautą. Aromaterapiniam masažui naudojami eteriniai aliejai, išgauti iš augalų ir yra maišomi su augaliniais aliejais arba losjonais. Augaliniai aliejai minkština, maitina odą, tolygiai paskirsto šilumą, suteikia jai blizgesio, neleidžia nusausėti, daro ją elastingesnę ir padeda išvengti pirmalaikio senėjimo. Masažas atpalaiduoja įtemptus raumenis ar juos tonizuoja, šalina nemigą, suteikia dvasinių ir fizinių jėgų, gerina daugelio organizmų sistemų funkcionavimą ir atgaivina kūną, dvasią ir protą.

Dėka neįtikinamai skvarbios kvapo galios Jūs greitai pasijusitę nurimę, atsipalaidavę bei atgavę vidinę pusiausvyrą.

Taip pat galėsite pasirinkti su kokiais aliejais Jums bus atliktas masažas. Bus atsižvelgta į Jūsų poreikius ir norus.

Apie pardavėją

Grožio salonas "Grožio rojus"
Telefonas: 8 652 18412
El pašto adresas: godabut@gmail.com
Nuoroda:

loading...