Vos 10 Lt už nuostabų gamtos stebuklą - Jericho rožę, kurią galėsite pražydinti vėl ir vėl bei perduoti iš kartos į kartą!

išparduota

Tikras gamtos stebuklas! Masinis.lt šiandien siūlo griebti akcijos kuponą ir įsigyti nemirtingą augalą, kuris simbolizuoja meilę, laimę bei ilgą gyvenimą. Tai Jericho rožė, kuri pajutus kelis vandens lašus sužaliuoja ir pražysta! Įsigykite šią Jericho rožę ir perduokite ją savo šeimai iš kartos į kartą!

Įsigykite Jericho rožės augalą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 10 Lt rožė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Jericho rožė - tai Artimuosiuose Rytuose, Sacharos, Jordanijos ir kitose teritorijose augantis stebuklingas augalas - mažas pilkas augalėlis. Jis labai retai išauga didesnis nei 15 cm aukščio ir pats savaime nėra gražus ir jis gali išgyventi ilgus mėnesius ar metus be lašo vandens. Tačiau užtenka vos trupučio drėgmės ir sudžiuvęs gumulėlis išsikleidžia ir tampa žalio aksomo gyvumu dvelkiančia rože!

Ką padaryti, kad Jericho rožė pražystų? Reikia pamerkti į bet kokio kaitrumo ar šaltumo vandenį ir stebėti pokyčius. Jau po beveik 90 minučių nutinka kažkas nuostabaus - sausos šakelės ir lapeliai atgyja. Po truputį tampa vis žalesni ir Jericho rožės gumulėlis tampa nepaprasto grožio augalu panašiu į rožės žiedą. Kuo šiltesniame vandenyje rožę skleisite, tuo ji greičiau išsiskleis. Išėmus rožę iš vandens ji vėl po truputį susiskleidžia ir tampa rudu gumulėliu. Ją galima pražydinti vėl ir vėl.

Jericho rožė pasižymi unikaliomis savybėmis:

  • Vandenį, kuriame buvo pamerkta rožė, galima naudoti kompresams;
  • Gaivina ir valo namų orą;
  • Sugeria cigarečių dūmus ir kvapus;
  • Sausa laikoma spintoje saugo nuo kandžių.

Jericho rožė prieš išsikleidimą:

Jericho rožė po išsiskleidimo:

Įsitikinkite patys:


Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...