Vertinantiems patogumą ir stilių vyriškos puskojinės - BAMBUKO pluošto už ypatinga kainą! Su pristatymu visoje Lietuvoje.

išparduota
Vyrai, norite būti stilingi ir jaustis patogiai??? Kas gali būti geriau už švelnias it šilkas bambukines puskojines, kurias patogu dėvėti... Mieli vyrai Masinis.lt siūlo nepraleisti šio puikaus pasiūlymo už dar patrauklesnę kainą!

Bambuko pluošto vyriškos puskojinės yra labai minkštos ir gerai praleidžia orą, todėl Masinis.lt tau siūlo įsigyti ypač patogias puskojines, kurios suteiks lengvumą kojų judesiams.

Tikriausiai  tau teko girdėti apie drabužių pramonės naujieną - drabužius iš bambuko. Bambuko pluoštas yra plonas, tačiau patvarus ir tvirtas. Jis švelnesnis už medvilnę, o jo tekstūra - kaip šilko.


Dėl unikalios bambuko pluošto mikrostruktūros, prakaitas sugeriamas greičiau, negu iš bet kurios kitos medžiagos. O svarbiausia tai, kad bambuko pluoštas turi antimikrobinių savybių. Lietuvos nacionalinio visuomenės sveikatos tyrimų centro Mikrobiologijos laboratorijos tyrimų duomenimis, medžiagoje iš bambuko verpalų nesivysto kai kurie mikrobai. Todėl mes siūlome naujieną Lietuvoje - kojines iš bambuko pluošto! Kartą pabandę dėvėti kojines iš bambuko nebenorėsi daugiau medvilninių, nes gaminius iš bambuko malonu dėvėti, jie lengvi bei minkšti!


Pvz., medžiaga iš bambuko verpalų sugeria ir išgarina drėgmę 3-4 kartus greičiau nei medvilnė. Taip išlaikoma tinkamiausia kūno temperatūra - nešalta ir nekaršta.

Kojinių dydis:  39-42, 43-46

Sudėtis: Bambukas 85%, poliamidas 10%, elastanas 5%.

Apie pardavėją

UAB "400.lt"
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@400.lt

loading...