Už linksmą vaikų sportą! Nuo 24 Lt už vaikišką grojantį boksininko rinkinį "Žmogus voras" arba beisbolo rinkinį!

išparduota

Jūsų vaikui patinka sportas? O gal jis tiesiog labai aktyvus? Čiupkite šios dienos akcijos kuponą ir mažąjį apdovanokite nauja pramoga - įsigykite vaikišką boksininko rinkinį "Žmogus voras" arba beisbolo rinkinį, energijos išliejimui ir linksmam laiko praleidimui!

Įsigykite boksininko arba beisbolo rinkinį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Aktyvi veikla, sportas bei žaidimai niekada neatsibosta, o augantys vaikai yra pilni energijos ir kūrybiškumo užsiimti įdomia veikla.

Siūlome rinktis:

  • Boksininko rinkinys "Žmogus voras":Vietoje nenustygstantiems vaikams siūlomas boksininko rinkinys labai patiks, nes ant bokso kriaušės pavaizduotas žinomas animacinio filmo herojus - Žmogus voras. Į bokso kriaušę šiek tiek stipriau sudavus, pasigirsta linksma muzikėlė, todėl norint, kad ji nenustotų groti, reikia aktyviai mankštintis.

Bokso kriaušę galima pakabinti bet kurioje vaikui pasiekiamoje vietoje, ji yra pakankamai minkšta, todėl vaikui nebus galimybės stipriai užsigauti ar susižeisti.

Boksininko rinkinį sudaro:

  • Bokso kriaušė;
  • Boksininko pirštinių pora.

Išmatavimai: bokso kriaušės ilgis - 30 cm, skersmuo - 12 cm, pirštinių ilgis - 18 cm.

  • Beisbolo rinkinys:

Suburkite savo BEISBOLO komandą! Šis nuostabus žaidimas suburs visus vaikus į vieną kiemo aikštelę. Tai pats populiariausias žaidimas už Atlanto, o kodėl jo neišpopuliarinus ir Lietuvoje?
Išmatavimai:

Beisbolo rinkinį sudaro:

  • Beisbolo lazda;
  • Pirštinė;
  • 2 kamuoliukai.

Žaislas skirtas vaikams nuo 3 metų.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...