Tik nuo 49 Lt už Havajietišką 3-jų masažų kompleksą su Lomi-Lomi elementais bei natūraliu kokosu aliejumi, jaukiame grožio salone „Dalia“, Vilniaus centre!

išparduota

Lomi Lomi masažas sujungia dviejų mistinių senovės Havajų gydomųjų tradicijų mokymus – Kahunų techniką ir Lomi-Lomi masažą. Kahunų technika – tai apeiginis ritualas, kuris buvo praktikuojamas senovės Havajų šventyklose. Lomi Lomi masažo technika – viena iš pačių giliausių masažo technikų. Tai yra gydomosios formos masažas, jis atliekamas pakankamai lėtai ir ritmingai. Tikima, kad šis, vienas iš seniausių masažo būdų rankų prisilietimu panaikina kūne susikaupusią įtampą, energetinius „blokus“, atpalaiduoja, padeda nusiraminti, pačiam gyti, sukuria harmoniją bei teigiamą energijos balansą visame kūne. Lomi-Lomi masažas taip pat išlaisvina neigiamą energiją ir taip padeda jos atsikratyti.

Masažuojant aliejumi naudojamos rankos, dilbiai ir kūno jėga. Naudojami ilgi nenutrūkstami dilbių ir rankų plaštakų judesiai, kurie sukuria švelnaus bangavimo įspūdį. Dėl įvairaus intensyvumo nenutrūkstamų ritmiškų judesių susidaro nepakartojamas įspūdis, kad vienu metu dirba daug rankų. Lomi-Lomi masažą, dar vadinamą gydančiojo prisilietimo masažu, praktikuoja Havajų išminčiai (healer).

Siūlome subalansuotą sprendimą gerai Jūsų savijautai — Havajietišką trijų masažų kompleksą su Lomi-Lomi elementais. Kompleksą sudaro profesionaliai atliekami pėdų, nugaros ir sprando bei pečių juostos masažai. Masažo metu bus naudojamas natūralus kokosų aliejus, kuris laikomas tolimųjų Rytų auksu. Tai puiki visų odos tipų priežiūros priemonė- puikiai drėkina, ramina sudirgusią odą, padeda išvengti raukšlių ir pleiskanojimo, pasižymi stipriomis antioksidacinėmis, priešmikrobinėmis savybėmis, regeneruoja ir atjaunina jūsų odą.

Masažo poveikis jūsų kūnui:

  • Aktyvina kraujotaką (gerėja aprūpinimas maisto medžiagomis, stimuliuojamas ląstelių augimas, efektyviau šalinami susikaupę toksinai, gerėja organizmo termoreguliacija);
  • Limfodrenažinis poveikis (detoksikuoja, didina imunitetą, šalina susikaupusius skysčius);
  • Suteikia gyvybingumo visoms organizmo sistemoms, aktyvina nervų sistemos savireguliacinius mechanizmus;
  • Didina raumenų paslankumą, atpalaiduoja visą kūną (išskiriama daug „laimės hormonų“ endorfinų);
  • Veikia maitinančiai ir energizuojančiai ląstelių ir energetiniame lygmenyje, gerina odos būklę ir išvaizdą;
  • Šalina stresą, atpalaiduoja, padeda pašalinti fizinę ir emocinę įtampą.

Beje, pirkdami kuponą galėsite pasirinkti norimos trukmės masažų kompleksą:

  • 49 Lt už 1 val. trukmės Havajietišką trijų masažų kompleksą su Lomi-Lomi elementais;
  • 69 Lt už 1 val. 30 min. Havajietišką trijų masažų kompleksą su Lomi-Lomi elementais;

Pamaloninkite savo kūną trupučiu egzotikos bei pasirenkite į dievišką kvapų dvelksmą!

Apie pardavėją

"Dalios grožio studija"
Telefonas: 8 670 20093
El pašto adresas: jasinskio7@bukgrazi.lt
Nuoroda:

loading...