Tik nuo 32 Lt už 1 kg sodraus aromato ir skonio kavos pupeles „Tim Hortons“! Legendinė kava daugiau nei perpus pigiau!

išparduota

Kava – vienas populiariausių gėrimų, be kurio savo gyvenimo neįsivaizduoja dauguma aktyvia veikla užsiimančiųjų. Kavos pupelės šiuo metu auginamos daugiau nei 75 pasaulio šalyse, todėl turime galimybę rinktis kelių rūšių kavą. Pasiilgstate tikros kavos aromato, galinčio praskaidrinti mintis, įkvėpti naujiems darbams? Pasinaudokite šios dienos akcija ir rytais gerkite aromatingą espresso arba Regular kavą „Tim Hortons“, kurią šiandien galite įsigyti su ypatinga nuolaida!

Legendinė „Tim Hortons“ kava yra žinoma jau nuo 1964 metų. Gamintojai sutelkė dėmesį į aukščiausią kokybę ir visada šviežią produktą, kas leido jiems greitai tapti populiariais Kanadoje, o vėliau pelnyti pripažinimą visame pasaulyje. 2006 metais Niujorke buvo atidarytas 3000-asis „Tim Hortons“ restoranas, kuriame svečių lankomumas didėja kasdien. Šiandien Masinis.lt siūlo jums įsigyti 1 kg „Tim Hortons“ espresso kavos pupelių už nepriekaištingai gerą kainą!

Unikalus ir ryškus šios kavos aromatas nepalieka abejingų kavos mylėtojų ir dovanoja lašelį meilės kiekvienam kavos puodeliui.

„Tim Hortons“ tai aukščiausios kokybės 100 proc. arabikos pupelių mišinys iš kelių pasaulyje žinomų kavos auginimo regionų. „Tim Hortons“ kava apjungia geriausias ilgametes tradicijas, nustebina lengvumu ir puikiai subalansuotu kavos skoniu, yra vidutinio tirštumo ir skrudinimo.

Gamintojas: JAV.

Kiekis: 1 kg.

www.timhortons.com

Apie pardavėją

Tomaš Choružij
Telefonas: 8 674 69740
El pašto adresas: akcija13@gmail.com

loading...