Tik nuo 29 Lt už modelinį plaukų kirpimą ir plaukus puoselėjančią procedūrą arba plaukų šaknų dažymą grožio namai "Ars Loretta", Vilniuje!

išparduota

Šventės - pats laikas pasigražinti? Kaip tą padaryti, kad rezultatai džiugintų? Ogi patikėti savo grožį profesionalams. Masinis.lt ir Vilniaus grožio namai "Ars Loretta" jums siūlo išbandyti modelinį plaukų kirpimą ir plaukus puoselėjančią procedūrą arba plaukų šaknų dažymą už ypatingą šventinę kainą! Čiupkite akcijos kuponą ir likite nustebinta!

29 Lt - modelinis kirpimas ir plaukus puoselėjanti procedūra su italų "Renee Blanche" kosmetika

Niekam ne paslaptis, jog išpuoselėti, gražūs plaukai, stilingas ir originalus kirpimas, kiekvienam mūsų suteikia pasitikėjimo savimi, leidžia jaustis patraukliais ir šiuolaikiškais. Ryžkitės teigiamiems pokyčiams ir savo plaukus patikėkite grožio meistrams, nes šiandien modelinis kirpimas su sušukavimu salone "Ars Loretta" Vilniuje su ypatinga nuolaida! Pasitikite gražiausias metų šventes atsinaujinę!

Aukščiausi kokybės standartai keliami ir salone naudojamai kosmetikai. Visame pasaulyje vertinama italų "Renee Blanche" kosmetika, skirta vertinantiems ir puoselėjantiems savo plaukų grožį – t.y. jums!

Įsigijus šį kuponą, jūsų laukia plaukus palepinsiančios ir naujo žavesio jiems suteiksiančios procedūros:

  • Plaukų trinkimas ir puoselėjanti procedūra;
  • Modelinis plaukų kirpimas;
  • Šukuosenos formavimas džiovintuvu ir šukomis.

45 Lt - plaukų šaknų dažymas

Pasinaudokite ypatingu pasiūlymu ir didžiausias metų šventes pasitikite atsinaujinę. Savo grožį patikėkite "Ars Loretta" salono meistrams ir džiaukitės puikia plaukų spalva bei sutaupykite dovanoms artimiesiems, nes šiandien siūlome jums ypatingą, net 50 proc. nuolaidą plaukų šaknų dažymui.

Aukščiausi kokybės standartai keliami salone naudojamai kosmetikai. Plaukų dažymui naudojamos visame pasaulyje pripažinto italų gamintojo "Renee Blanche" priemonės, skirtos vertinantiems ir puoselėjantiems savo plaukų grožį ir sveikatą – jums!

Įsigijus šį kuponą, jūsų laukia plaukus palepinsiančios ir naujo žavesio jiems suteiksiančios procedūros:

  • Plaukų šaknų dažymas individualiai pritaikyto atspalvio plaukų dažais;
  • Plaukų trinkimas;
  • Plaukų džiovinimas.

Beveik 15 metų sėkmingai gyvuojantis salonas "Ars Loretta" - tai malonus bendradarbiavimas su kiekvienu klientu, profesionalus paslaugų teikimas ir nuoširdus darbas, kad kiekvienas jūsų liktumėte patenkintas sukurtu rezultatu. Direktorė Loreta Povilavičiūtė - daugybės konkursų Lietuvoje ir užsienyje laureatė nuolat semiasi patirties iš geriausių užsienio meistrų, o įgytas žinias perduoda į ją besilygiuojantiems meistrams, kurie padės atskleisti jūsų individualų grožį. Kiekvienas apsilankęs bus maloniai priimtas ir laukiamas sugrįžtant.

Apie pardavėją

UAB "Grožio manija"
Telefonas: 8 617 00028
El pašto adresas: arsloretta@gmail.com

loading...