Tik nuo 16 Lt už net 6-ias apyrankes uodams atbaidyti „Bugslock“! Tegu uodai nedrumsčia vasaros džiaugsmų!

išparduota

Šylant orams, kuo ilgiau norisi būti gamtoje, džiaugtis bundančia žaluma, tačiau pavasaris pažadina ir erkes, kurios platina pavojingas ligas. Masinis.lt rūpinasi jumis ir siūlo saugų, paprastą ir patikimą daiktą, padėsiantį gamtoje jaustis saugiai - pasaulyje pripažintą, veiksmingą bei ekologišką priemonę nuo vabzdžių - „Bugslock“ apyrankes!

Be to, „Bugslock“ apyrankėmis šiandien galite aprūpinti visą šeimą - Masinis.lt kuponas galioja net 6-ioms „Bugslock“ apyrankėm!

Saugokite savo ir savo vaikų sveikatą: nenaudokite aerozolinių purškiklių ant savo ir savo vaiko odos. Tiesiog užsisekite apyrankę nuo vabzdžių ant rankos ar ant drabužio ir mėgaukitės ramiu poilsiu.

Apyrankės veiklioji medžiaga yra 100 proc. unikalus natūralių eterinių aliejų derinys. Sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų, apyrankės tinkamos naudoti alergiškiems žmonėms ar vaikams.

Apyrankė veiksminga iki 240 val., t.y. 10 parų. Juostelę galima naudoti daug kartų. Nenaudojant, tiesiog įdėkite apyrankę atgal į vakuuminį maišelį ir jį užsekite.

Apyrankė yra reguliuojamo dydžio, todėl puikiausiai tiks ir vaikams. Vaikams iki 5 metų, apyrankę rekomenduojama segti ant kojytės.

Siūlomos apyrankės yra storesnės nei įprastai pardavinėjamos „Bugslock“ apyrankės, todėl jos dar ilgiau išlaiko uodams nemalonų kvapą ir yra efektyvesnės.

Sudėtis:

  • Repelentas iš natūralaus eterinio aliejaus;
  • Grynas ekologiškai švarus citrinžolių eterinis aliejus.

„Bugslock“ apyrankė yra ne tik puikus ginklas kovai su vabzdžiais, tačiau ir žaismingai atrodantis aksesuaras. Ji gali būti nešiojama ant riešo, segama prie drabužių, kabinama ant lempos ar vaikiško vežimėlio rankenos.

Apie pardavėją

S. Dapšauskas
Telefonas: 8 622 68740
El pašto adresas: apstu.lt@gmail.com

loading...