Tik nuo 15,45 Lt už aukštos kokybės SDHC atminties korteles ir adaperius - jūsų išmaniesiems prietaisams, kad galėtumėte saugoti dar daugiau jums reikiamos informacijos!

išparduota

Į jūsų įrenginius jau nebetelpa informacija, tačiau senos ištrinti nesinori, nes ji reikalinga ir kaupiasi vis nauja? Išeitis visuomet yra - atminties kortelės, kurias jums šiandien siūlo Masinis.lt už puikią kainą!

Įsigykite atminties kortelę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Išplėskite savo įrenginių galimybes su itin greitomis atminties kortelėmis. Už puikią kainą siūlome įsigyti įvairių talpų bei modifikacijų atminties korteles.

Su šiomis atminties kortelėmis jūs turite galimybę išsaugoti didelį kiekį dainų, nuotraukų, vaizdo įrašų, žaidimų ir kitų daugialypės terpės failų. Tai puikus pasirinkimas savo mobiliam telefonui, planšetiniam kompiuteriui, skaitmeniniam fotoaparatui, skaitmeninei vaizdo kamerai, žaidimų konsolei, MP3 grotuvui ir kitiems su SD standartais suderinamiems prietaisams.

Galimi pasirinkimo variantai:

15.45 Lt - 8 GB SDHC atminties kortelė, 10 klasė

15.45 - 8 GB SDHC atminties kortelė, 4 klasė + Adapretis

24.45 Lt - 16 GB SDHC atminties kortelė, 10 klasė

25.95 Lt - 16 GB SDHC atminties kortelė, 10 klasė + Adapteris

42.95 Lt - 32 GB SDHC atminties kortelė, 10 klasė

44.95 Lt - 32 GB SDHC atminties kortelė, 10 klasė + Adapteris

Apytikriai veikimo parametrai:

  • 4 Klase : įrašymas 4MB/s - nuskaitymas 10MB/s
  • 10 Klase : įrašymas 10MB/s - nuskaitymas 18MB/s

Atminties kortelės parduodamos be popierinio (prekinio) įpakavimo. Tačiau jos supakuotos atitinkamose apsauginėse plastiko dėžutėse. Visa tai leidžia jums pasiūlyti aukštos kokybės prekę už dar labiau prieinamesnę kainą.

Apie pardavėją

Martynas
Telefonas: 8 679 21408
El pašto adresas: martynas1986@gmail.com

loading...