Tik nuo 15 Eur už 50 min trukmės klasikinį segmentinį viso kūno masažą, grožio ir sveikatinimo centre „Kūno Harmonija​​“, Vilniuje! Puikus būdas atgauti jėgas ir pailsėti!

išparduota

Norite atgauti jėgas ir tuo pačiu pailsėti? Niekas taip negrąžina prarastų jėgų, kaip profesionalus masažas. Šiandien Masinis.lt ir grožio ir sveikatinimo centras „Kūno Harmonija“ paruošė jums puikų pasiūlymą - 50 min trukmės, klasikinį, segmentinį viso kūno masažą už puikią kainą!

Klasikinis masažas grąžina jėgas, suteikia žvalumo, pagerėja odos funkcijos, pagyvėja prakaito ir riebalinių liaukų veikla.

Masažas šalina galvos bei nugaros skausmus, pagerina bendrą kūno būseną po stresų ar fizinių krūvių.

Šis masažas labiausiai tinka, kada reikia paveikti poodinį sluoksnį, raumenis, iš dalies sausgysles ir sąnarius. Tai puiki priemonė nuimti raumenų spazmus, atstatyti kraujotaką, limfos pratakumą audiniuose. Po seanso žmogus jaučiasi „lengvesnis“, pailsėjęs, kūnas atgauna gyvybingumą, lankstumą. Tokio masažo metu pastebimas ir psichologinis poveikis, nors kūnas yra veikimas fiziškai, tačiau žmogus pailsi emocionaliai, pasineria į gilaus poilsio būseną.

Galimi pasirinkimo variantai:

  • 15 Eur už 50 min trukmės, klasikinis segmentinis viso kūno masažas, 1 apsilankymas;
  • 42 Eur už 50 min trukmės, klasikinis segmentinis viso kūno masažas, 3 apsilankymai;
  • 65 Eur už 50 min trukmės, klasikinis segmentinis viso kūno masažas, 5 apsilankymai.

Apie pardavėją

UAB "Kūno Harmonija" grožio ir sveikatinimo centras
Telefonas: 8 690 90222
El pašto adresas: info@kunoharmonija.eu

loading...