Tik 9 Lt už „Cornelia Signature Hotel Collection“ kelioninį kūno priežiūros priemonių rinkinį, kurį galėsite vežtis savo rankiniame bagaže!

išparduota

Be ko į kelionę neišsirengia jokia moteris? Aišku, be kosmetikos! Kur beišsiruoštume – į prabangų paplūdimio kurortą, pažintinę kelionę, kempingą atokiose nuo civilizacijos vietose ar kelioms savaitėms į kaimą - jums prireiks kosmetikos priemonių! Griebkite šios dienos Masinis.lt akcijos kuponą ir įsigykite „Cornelia Signature Hotel Collection kelioninį dušo reikmenų rinkinį už ypatingai mažą kainą! Šias priemones galėsite įsimesti į savo rankinį bagažą!

Kiekviena šios kolekcijos unikali formulė yra sudaryta iš egzotinių, natūralių augalų ekstraktų, žolių ir augalų, kurie pagerina odos būklę. Pripildyta šilto jausmingumo saldymedžiu, citrusinių vaisių ir muskusų kolekcija sujungia laiko patikrintą gamtos, geriausių ingredientų ir mokslo naujovių optimalius rezultatus.

Kiekviename „Cornelia“ produkte yra veiksmingas natūralių, aktyvių augalinių medžiagų, vitaminų, mineralų bei aliejų derinys. Naudojant reguliariai jūsų oda taps minkšta ir elastinga, o plaukai - paklusnūs ir žvilgantys.

Griebkite akcijos kuponą ir įsigykite „Cornelia“ kelionių rinkinį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 50 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Rinkinį sudaro:

  • Šampūnas, 50 ml;
  • Kondicionierius, 50 ml;
  • Dušo želė, 50 ml;
  • Kūno losjonas, 50 ml.

Maloniai kviečiame išbandyti produktą, naudojamą prabangiuose viso pasaulio viešbučiuose!

Apie pardavėją

Andrius Liukaitis
Telefonas: 8 601 89654
El pašto adresas: andrius.liukaitis@gmail.com

loading...