Tik 69 Lt už aromatą tikram vyrui - legendinį tualetinį vandenį "Ferrari" (125 ml)!

išparduota

Aistra rizikai, greičiui ir nežinomybei. Rafinuotumas ir elegancija. Meilė gyvenimui, "patrakusios" lenktynės. Visai tai įkūnija "Ferrari" aromatas, sukurtas vyrams, kurie žaidžia pagal savo taisykles, drąsiai meta iššūkį likimui ir nesustoja nepasiekę užsibrėžto tikslo! Griebkite šios dienos Masinis.lt akcijos kuponą ir įsigykite gundantį tualetinį vandenį vyrui tik už 69 Lt!

"Ferrari" svajones paverčia realybe. Italijos simbolis, nepaprastai greitas legendinis automobilis, kuris pirmą kartą Romos Grand Prix finišo liniją kirto 1947-aisiais. Enzo Ferrari išskirtinio talento ir gabumų dėka sukurtas "Ferrari", akimirksniu tapo rafinuoto pramoninio darbo meistriškumo simboliu, o pergalių serija užkariavo žiūrovų širdis ir sukūrė legendą, kuri greitai apskriejo visą žemės rutulį.

Kiekis: 125 ml.

  • Viršutinės natos: bergamotė, obuoliai, slyvos
  • Širdies natos: kardamonas, jazminas, rožė, cinamonas
  • Pagrindinės natos: sandalmedis, muskusas, vanilė, gintaras.

LovePerfume.lt parduotuvė sukurta, kad galėtų pristatyti žinomų dizainerių sukurtų kvapų pasaulį. LovePerfume.lt tikslas - pasiūlyti mylimiausius jūsų kvepalus, kvapius kūno losjonus bei kvepalų rinkinius. LovePerfume.lt MYLI kvepalus ir kiekvieną pirkėją!

Apie pardavėją

Love Perfume
Telefonas: 8 612 22103
El pašto adresas: info@LovePerfume.lt

loading...