Tik 5.5 Eur už puikų prietaisą - sushi gaminimo aparatą „Perfect Roll-Sushi“ greitam, lengvam, idealios formos sushi gaminimui!

išparduota

Ar Jūs esate tikras rytietiškos virtuvės mėgėjas ir sushi yra vienas iš jūsų mėgstamiausių patiekalų? O gal jau esate bandę namie pasigaminti šių skanumynų? Tuomet nepraleiskite progos pasinaudoti Masinis.lt šios dienos akcija ir įsigykite tikrą pagalbininką - sushi gaminimo aparatą „Perfect Roll-Sushi“, su kuriuo daug lengviau ir greičiau susuksite idealios formos sushi gabalėlius!

Įsigykite sushi gaminimo aparatą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Jeigu jau esate bandę gamintis namuose sushi, tai tikrai žinote kiek jų gaminimas reikalauja pastangų ir preciziškumo. Gaminimo metu privalu kruopščiai išlyginti ryžius, sudėti ingredientus ir susukti viską su mediniu padėkliuku, tačiau jeigu padėkliuko neturite ir sukate paprastai rankomis, kartais sushi išsileidžia ir tenka nusivilti. Siūlomas sushi gaminimo aparatas išspręs visas šias problemas!

Savybės:

  • Itin lengvas naudojimas;
  • Paprastai plaunamas;
  • Pagamintas iš tvirto plastiko.

Gaminimo procesas:

Įsitikinkite patys:

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...