Tik 5.5 Eur už net 4 vnt. dantų šepetėlių rinkinį: NANO su aukso dalelėmis! Akinančiai baltai jūsų šypsenai!

išparduota

Šypsena - raktas į sėkmę. Puoselėkite savo svajonių išsipildymo įrankį naujausiomis ir geriausiai veikiančiomis priemonėmis. Mokslas lenkiasi jūsų šypsenai. Įsigykite naujos kartos minkštų dantų šepetėlių su NANO technologijomis ir aukso dalelėmis už puikią kainą! Šepetėliai geba atstatyti natūralų dantų baltumą. Šereliai pasižymi antibakterinėmis savybėmis, dėl to ant šepetėlio nesikaupia bakterijos, o valantis juo dantis sunaikinamos visos bakterijos, besikaupiančios burnos ertmėje.

Įsigykite šepetėlius su aukso dalelėmis Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 2.90 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Šis dantų šepetėlis turi dvigubus šerelius, kurie atlieka skirtingas funkcijas.

Šiandien jums siūlome net 4 vnt. dantų šepetėlių su AUKSO dalelėmis rinkinį.

Pagal naujausias technologijas (nano ar aukso dalelėmis) pagamintas dantų šepetėlis yra labai minkštas, todėl nepažeidžia dantenų.

Dvejopo ilgio šereliai leidžia išvalyti net ir sunkiai prieinamas vietas. Šereliai padengti bambuko anglies dalelėmis, kurios naikina blogą burnos kvapą. Aukso dalelės neleidžia daugintis ėduonies bakterijoms.

Šepetėlis itin gerai nuvalo emalio dėmes, atsiradusias nuo kavos, vyno, tabako ir pan.

4 vnt. skirtingų spalvų dantų šepetėlių, tinkančių visai šeimai!

Dantų valymas šiais šepetėliais masažuoja dantenas ir stiprina burnos ertmės atsparumą infekcijoms.Kotelis pagamintas iš specialios gumos, kuri neslysta rankose, valant dantis.

!!! Įprastai dantų gydytojai rekomenduoja dantų šepetėlį keisti kas tris mėnesius - per tiek laiko jis susidėvi ir tampa nebe toks efektyvus. Sergantiems dantenų ligomis, rekomenduotina jį keisti kas 4 - 6 savaites.

Šis dantų šepetėlis turi dvigubus šerelius, kurie atlieka skirtingas funkcijas.

Naudojimas. Naujus, išpakuotus dantų šepetėlius nuskalauti po karštu vandeniu.

Apie pardavėją

UAB "Euro Trade LT"
Telefonas: 8 5 2030057
El pašto adresas: info@superkrautuvele.lt
Nuoroda:

loading...