Tik 3.7 Eur už mandarinų eterinį aliejų, naudojamą ne tik grožio puoselėjimui, bet ir esant stresui, nuovargiui, nerimui, depresijai, bei esant miego trūkumui!

išparduota

Jūs vertinate tik tikrus ir natūralus dalykus? Puikiai žinote, kad tik natūralūs aliejai odai suteikia daugiau jai reikiamų vitaminų, nei cheminė kosmetika? Šiandien Masinis.lt jums siūlo mandarinų eterinį aliejų, naudojamą ne tik grožio puoselėjimui, bet ir esant stresui, nuovargiui, nerimui, depresijai, bei esant miego trūkumui! Šiandien šis eterinis aliejus jums siūlomas už puikią kainą!

Įsigykite mandarinų eterinį aliejų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Mandarinų eterinis aliejus:

  • Puikiai atpalaiduoja ir ramina, padeda kovoti su miego trūkumu;
  • Tinka hiperaktyviems vaikams, padeda jiems užmigti;
  • Naudojamas esant stresui, nuovargiui, nerimui, depresijai;
  • Mandarinų eterinis aliejus turi antiseptinių, priešuždegiminių savybių, todėl puikiai tinka nuo celiulito ir strijų, stangrina odą, todėl tinka nėščioms moterims;
  • Sumaišius šį eterinį aliejų su baziniu, tinkamas tepti problemiškas, spuoguotas odos vietas.

Nepatartina naudoti gryno mandarinų eterinio aliejaus ant odos. Mandarinų eterinis aliejus gali būti derinamas su saldžiųjų migdolų, simondsijų (jojobos), sezamų baziniais aliejais.

Talpa: 10 ml.

Apie pardavėją

Indrė
Telefonas: 8 607 61261
El pašto adresas: simonaviciute@inbox.lt

loading...