Tik 35 Lt už 64 Lt vertės skalbimo priemonių rinkinį tinkantį TIEK VAIKAMS, TIEK SUAUGUSIEMS!

išparduota

Įkyrėjo neišsiskalbiančios dėmės? Tavo naudojamos skalbimo priemonės tau sukelia niežėjimą ir kitus nemalonius pojūčius? UAB „Greenimpex" kartu su Masinis.lt pasirūpins lengvesne tavo buitimi!

UAB „Greenimpex", jau keletą metų sėkmingai dirbanti buitinės chemijos segmente tiek Lietuvoje, tiek užsienio rinkose. Įmonė atstovauja „BenaSonet" (Čekija) įmonę Lietuvoje, taip pat bendradarbiauja su kitomis įmonėmis Čekijoje.

SONET BIO BABY – tai universalūs skalbimo milteliai skirti kūdikiams. Skalbimo miltelių receptūra yra pritaikyta specifiniams reikalavimams vaikų rūbams skalbti. Šie skalbimo milteliai skalbia su kūdikių oda susiliečiančius drabužėlius taip švelniai, kad bus sužavėti patys reikliausi tėvai. Puikiai išsiskalauja. Skalbiniuose nelieka jokių odą galinčių erzinti likučių. Nesukelia alerginių reiškinių. Šalina dėmes. Puikus miltelių tirpumas užtikrina medžiagų ir energijos taupymą. Patikimai skalbia bet kokios temperatūros vandenyje. Neblukina audinio spalvų.

SAVON DE MARSEILLE - skysta skalbimo priemonė su unikalia formule. Jo sudėtyje yra originalaus marselio muilo, kuris puikiai šalina visus nešvarumus. Puikiai tinka mirkymui. Šis skystas skalbiklis yra universalus. Juo galima skalbti tiek baltus, tiek spalvotus audinius. Skirtas skalbti prie 30 °C, 60 °C, 90 °C temperatūrų.

SONET skystas muilas – gaivaus aromato, švelnus odai, labai kokybiškas gaminys, skirtas plauti rankas ir visą kūną (PH 5,5). Sudėtyje yra halogeno ir glicerino.


Apie pardavėją

UAB "Greenimpex"
Telefonas: 8 606 85182
El pašto adresas: Aurimas.greenimpex@gmail.com

loading...