Tik 30.95 Eur už sidabrinius, probuotus ir sertifikuotus auskarus su perlais! Puoškitės tik tuo kas tikra!

išparduota

Visos moterys mėgsta puoštis. Tačiau neretai labiau mylimi ir vertinami tie papuošalai, kurie turi išliekamąją vertę. Juk smagu, gražius sidabrinius papuošalus perduoti dukrai ar anūkei, kad ji vertintų ir saugotų kaip kartos palikimą. Šiandien Masinis.lt ir nuostabių papuošalų gamintojas „Triaja“ jums siūlo sidabrinius auskarus su perlais už puikią kainą!

Įsigykite sidabrinius auskarus su perlais Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 2.90 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

  • Sidabriniai auskarai su perlais;
  • Gaminys sertifikuotas ir probuotas „Lietuvos Prabavimo Rūmų“;
  • Užsegimas - įveriami;
  • Praba: 925;
  • Svoris: 7.0 g.

Šie perlai auginami didelių dvigeldžių moliuskų Pinctada maxima, užaugančių iki 30 cm, kriauklėse. Pietų jūros perlai yra didžiausi iš visų kultivuotų perlų. Šių perlų dydis siekia 8-22 mm (vidutinis - 13 mm). Jūriniai perlai yra auginami šiltuose Indijos ir Ramiojo vandenų srityse (Australijoje, Filipinuose, Mianmare, Indonezijoje, Tailande, Malaizijoje ir kt.). Jie gali būti balti su rožiniu ar žaliu atspalviu, mėlyno atspalvio pilkos, aukso ar blankios geltonos, žalios spalvos. Tamsesni perlai pasižymi ryškesniu žvilgesiu.

UAB „Triaja“ užsiima juvelyrinių gaminių, papuošalų gamyba ir pardavimu. Įmonės veikla sertifikuota „Lietuvos Prabavimo Rūmų“, įmonė turi patvirtintą atsakomybės ženklą.

Apie pardavėją

UAB "Triaja"
Telefonas: 8 677 12245
El pašto adresas: info@lt-market.lt
Nuoroda:

loading...