Tik 29 Lt už unikalų lavinamąjį žaidimą visai šeimai - išmanųjį plastiliną su magnetu! Praleiskite laiką su šeima itin smagiai!

išparduota

Maloniam atsipalaidavimui ir turiningam jūsų šeimos laisvalaikiui! Šiandien pristatome naujausią įprasto plastilino versiją — išmanųjį plastiliną su magnetu, kurį galėsite įsigyti už pašėlusiai gerą kainą!

Įsigykite išmanųjį plastiliną su magnetu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Lavinamieji žaidimai — geriausias pasirinkimas, norint ugdyti savo bei vaikučių kūrybiškumą, saviraišką ir koncentraciją. Taigi, šiandien Jums pristatome naujos kartos išmanųjį plastiliną su magnetu, kuris taps puikia priemone smagiai ir kūrybingai praleisti laisvalaikį, bei atsipalaiduoti!

Šiandien galite įsigyti puikų žaislą — išmanųjį plastiliną, kuris padės ugdyti kūrybiškumą ir numalšinti stresą. Pridedamas magnetas leis atskleisti dar daugiau neįtikėtinų išmaniojo plastilino savybių!

Šiandien pristatomas išmanusis plastilinas pasižymi šiomis savybėmis:

  • Išmanusis plastilinas neturi kvapo, yra netoksinis, nenuodingas (tačiau jo valgyti negalima), netepa rankų, neriebaluotas ir nedžiūstantis;
  • Pažaidę, laikykite jį originalioje dėžutėje;
  • Išmanusis plastilinas yra labai „gudrus" — trumpą laiką jis yra kietas, tačiau ilgiau laikomas, įgauna skystą pavidalą. Pavyzdžiui, jei paliksite jį ant audinio, jis įsigers, jei paliksite ant stalo — nuvarvės;
  • Išmanusis plastilinas gali atšokti nuo grindų lyg kamuoliukas, jį galima plėšyti kaip popierių, susmulkinti į mažus gabalėlius, o taip pat galima tampyti lyg gumą;
  • Limpa prie magneto (magnetas įeina į komplektą);
  • Plastilinas padeda atsikratyti streso, lavina meninius įgūdžius, kūrybiškumą ir, tiesiog, masažuoja rankas.

Šis žaidimas yra itin populiarus tarp moksleivių.

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų amžiaus.

P. S. Žaidimas su išmaniuoju plastilinu, naudingas ne tik vaikams. Tai puikus būdas suaugusiems numalšinti stresą, atsikratyti blogų emocijų ir geras užsiėmimas, norintiems atsikratyti žalingų įpročių, pvz., rūkymo.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...