Tik 269 Lt už profesionalią burnos higieną ir dantų balinimą odontologo kabinete, klinikoje „Kosmodentas“, Vilniuje!

išparduota

Nustebinkite visus akinamai balta šypsena! Šiek tiek jūsų laiko, naujausiųjų technologijų pažanga ir nuostabi šypsena garantuota! Pasinaudokite išskirtinai šiandienos Masinis.lt ir Vilniuje įsikūrusios odontologijos klinikos „Kosmodentas“ pasiūlymu - tik už 269 Lt jums bus atlikta efektyvi burnos higiena bei dantų balinimas odontologo kabinete! Tai nuostabi dovana ir artimiesiems! Čiupkite šios dienos akcijos kuponą ir džiaukitės perlo baltumo šypsena!

Šių procedūrų metu nėra nepažeidžiami danties emalis bei dantenos. Procedūra yra saugi ir svarbiausia - atliekama kompetentingų specialistų.

Profesionali burnos higiena – tai procedūra, kurios metu:

  • Šalinamos mineralizuotos ir nemineralizuotos apnašos, siekiant užkirsti kelią apnašų sukeliamoms ligoms;
  • Atliekamos gydomųjų preparatų aplikacijos;
  • Poliruojami dantų ir plombų paviršiai;
  • Nujautrinami apsinuoginę dantų kakleliai;
  • Įvertinama esančių plombų ir protezų būklė;
  • Nustatomas dantų valymo efektyvumas;
  • Pacientai mokomi teisingai atlikti asmens burnos higieną namuose, jiems parenkamos higienos priemonės (dantų siūlas, mediniai, plastmasiniai krapštukai, šepetėliai tarpdančiams valyti, kt.), aiškinama sveika mityba.

Dantų balinimas atliekamas odontologo kabinete trunka apie vieną valandą. Ant dantų tepama balinimo medžiaga, kuri aktyvuojama helio lempos šviesa. Šis dantų balinimas puikiai tinka ir praeityje atlikto dantų balinimo atnaujinimui.

Dantų balinimas „Zoom“ balinimo sistema suteiks norimą dantų spalvą jau po valandos, praleistos odontologo kėdėje. Tai yra pažangi ir moksliniais tyrimais pagrįsta balinimo procedūra. Ji yra saugi, efektyvi ir greitai veikianti. Tai yra idealus pasirinkimas tiems kurie ieško greito ir gero rezultato. Tai nesudėtinga procedūra, jos metu „Zoom“ lempos šviesa švitinama tiesiogiai ant dantų paviršiaus užtepto „Zoom“ gelio. Pagrindinė šio gelio sudedamoji dalis – vandenilio peroksidas, jis kaitinamas skyla ir susidaręs deguonis patenka į emalį bei dentiną, taip difuzijos būdu panaikindamas atsiradusias tamsias dantų dėmes ir pašviesindamas jūsų dantis mažiausiai šešiais tonais. Balinant „Zoom“ sistema nepažeidžiami kietieji danties audiniai. O švitinant „Zoom“ lazeriu dantys nekaista – tai visai nepavojinga ir danties nerviniam audiniui – pulpai.

Bijantiems dantų jautrumo procedūros metu atliekama nejautra. Po procedūros dantys gali būti kiek jautresni, bet jautrumas praeina per 1 – 2 dienas.

Apie pardavėją

Odontologijos klinika Kosmodentas
Telefonas: 8 5 2440544
El pašto adresas: daneshshahab2003@yahoo.co.uk
Nuoroda:

loading...