Tik 23 Lt - pasirinktos dvi pakuotės balinamojo dantų kremo! Šypsokitės drąsiai!

išparduota

Gražios šypsenos žavesys priklauso ir nuo dantų baltumo. Deja, ne kiekvienas gali didžiuotis baltais it perlai dantimis. Jei norite, kad jūsų šypsena būtų kerinti, įsigykite dantis balinančią priemonę „Velym“! Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir įsitikinkite, kad baltų balinimas neturi kainuoti tūkstančių!
Įsigykite pasirinktą „Velym“ dantų kremą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

„LYCON“ laboratorija gamina tik aukščiausios kokybės natūralią kosmetiką ir burnos higienos priemones. „LYCON“ laboratorijos įkūrėjas ir vadovas Ercole Ladola yra biologijos mokslų daktaras, jis panaudojo visas savo farmacinio tyrėjo žinias ir patirtį, kad sukurtų labiausiai kliento pageidavimus atitinkančius produktus. Dantų kremas „Velym“ balina dantis natūralių medžiagų pagalba. „Velym“ – neabrazyvinis dantų kremas, kuriame yra natūralių ir veiksmingų medžiagų BIOLYCON ir daugybė dvejopo poveikio komponentų, pH neutralus.

Dėl to „Velym“:
• Balina dantis - negadina dantų emalio
• Leidžia išvengti apnašų ir ėduonies.

1 modelis. Balinamasis dantų kremas „Velym“ (100 ml)

Balinimas. Tinkamai susmulkintas kvarcas nebraižo dantų emalio. Kremo „Velym“ balinamasi poveikis gaunamas dėl ypač smulkių ir švelnių emalio nepažeidžiančių medžiagų. Naudojant jį reguliariai, dėl natūralios veikliosios medžiagos BIOLYCON poveikio gana greitai grįžta natūralus dantų spindesys, dingsta nuo maisto ar rūkymo atsiradusios dėmės. Dantų pasta, kurioje yra šių ypatingų medžiagų, kreme „Velym“ esantis fluoridas veikia ilgai.

2 modelis. Balinamasis dantų kremas „Velym Mineral“ (75 ml)

Naikina bloga burnos kvapą. Balina natūraliai ir saugiai, ne tik atkurdamas emalį, bet ir užtaisydamas jau esančius jo pažeidimus. Sumažina net ir labai didelį dantų jautrumą. Tam tereikia patepti dantis kremu ir nenuskalauti. Galima saugiai naudoti kiekvieną dieną. Dėl stipraus uždegimą slopinančio poveikio labai tinka kraujuojančiomis dantenomis besiskundžiantiems žmonėms. Užtikrina ypač švarių dantų pojūtį. Galima be jokių apribojimų naudoti vaikams. Ekonomiškas,vienos tūbelės, teisingai naudojant, užtenka apie 3 mėnesius, nes vienkartinė kremo dozė yra žirniuko dydžio..

3 modelis. Balinamoji dantų pasta „Dermodent su gudobele“

Dermodent su gudobele ypač rekomenduojama rūkaliams, geriantiems kavą, juodą arbatą, raudoną vyną ir gaiviuosius gėrimus, kurių sudėtyje yra dažiklių ir kurie nudažo dantų apnašas gelsvu atspalviu.

„Dermodent“ yra itin švelni ir nebraižo dantenų bei minkštųjų burnos audinių, todėl tinka naudoti kasdien visos šeimos burnos higienai.Dėl efektyvaus balinamojo poveikio ypač rekomenduojama
tiems, kurie nori greitai, bet nebraižant emalio pašalinti jo dėmes.
Rekomenduojama jautriems dantims ir dantenoms.

  • Sudėtyje nėra dažiklių.
  • Sudėtyje nėra parabenų.
  • Sudėtyje nėra SLES(kaip numatyta EcoBioCosmesi sertifikato specifikacijoje).
  • Sudėtyje nėra glitimo.
  • Atliktas nikelio buvimo sudėtyje testas.
  • Patikrinta mikrobiologiškai.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...