Tik 20 Lt už kūno laikysenos ir raumenų būklės ištyrimą, kineziterapijos klinikoje „Sveikatos gama“, Kauno centre!

išparduota

Laikysena yra įprasta kūno padėtis stovint, sėdint, einant. Taisyklinga laikysena yra būtina ne tik kaulų ir raumenų, bet ir kitų kūno organų normaliam funkcionavimui. Dėl netaisyklingos kūno laikysenos žmogaus raumenys pradeda dirbti netaisyklingai, vienose kūno vietose persitempdami, o kitose silpdami ir atrofojuodamiesi. Griaučių sistemoje pradeda vystytis degeneraciniai pakitimai, neleidžiantys kaulams, raiščiams bei raumenims tinkamai funkcionuoti. Šiandien kineziterapijos klinikos specialistai „Sveikatos gama“ siūlo jums laikysenos ir raumenų būklės tyrimą už puikią kainą!

Dėl to netaisyklinga laikysena ryškėja ir atsiranda įvairūs nemalonūs pojūčiai: skausmas, deginimas, maudimas, „tirpimas“, raumenų silpnumas, raumenų tonuso pakitimai, trikdoma vidaus organų veikla.

Užbėkite įvykiams už akių ir neleiskite atsirasti nemaloniems pojūčiams ar skausmui!

Procedūros metu kineziterapeutas atliks laikysenos diagnostiką, manualinį raumenų testavimą ir aptars gautus rezultatus. Esant laikysenos pakitimams, raumenų jėgos sumažėjimui ar disbalansui, specialistas pateiks rekomendacijas ir informuos apie gydymo galimybės.

Procedūros trukmė: 25 min.

Kineziterapijos klinika „Sveikatos gama“ - savo pacientams suteikia efektyviausias ir profesionaliausias kineziterapijos ir reabilitacijos paslaugas.

Siekia išsiskirti:

  • Rodydami visapusišką dėmesį pacientui. Klinikoje taikome tik individualų gydymą;
  • Nuolat keldami savo darbuotojų kvalifikaciją - mūsų specialistai nuolat tobulina savo profesijos žinias – domisi savo srities mokslo naujovėmis, dalyvauja seminaruose ir mokymuose.;
  • Naudodami modernią ir efektyvią įrangą (REDCORD) terapinę įrangą, TRX treniruočių sistemas);
  • Taikydami tik mokslu pagrįstus gydymo metodus, kurie leidžia pasiekti ilgalaikį rezultatą.

Apie pardavėją

MB „Sveikatos gama“
Telefonas: 8 673 04464
El pašto adresas: info@sveikatosgama.lt
Nuoroda:

loading...