Tik 20 Lt už 4-ių pilateso ir kalanetikos pamokų abonementą jogos studijoje "Lotus", pačiame Kauno centre!

išparduota

Ypatingas pasiūlymas visiems norintiems pajudėti! Ar jūs skundžiatės sulinkusia nugara, suapvalėjusiais ir netolygiai nusvirusiais pečiais, atsikišusiu pilvuku, maudžiančia nugara? Tuomet mes turime pasiūlymą, kuris pakeis jūsų požiūrį į gerą savijautą - pasinaudokite šios dienos Masinis.lt akcija ir su ypatinga nuolaida įsigykite kuponą net 4-ioms pilateso ir kalanetikos pamokoms pasirinktu laiku jogos studijoje pačiame Kauno centre "Lotus"!

Pilates pratimai atliekami lėtai, kontroliuojant kiekvieną kūno judesį ir taisyklingai kvėpuojant. Jau po mėnesio treniruočių pajusite skirtumą - tapsite labiau pasitempę, pagerės laikysena, sumažės atsikišęs pilvukas. Atsipalaiduosite, nuimsite įtampą, sustiprinsite giliuosius (stabilizuojančius stuburą) raumenis - iš vidaus į išorę, sumažinsite stuburo negalavimus, sustiprinsite jėgos centrą (pilvą, apatinę nugaros dalį, klubus, sėdmenis) pagerinsite koordinaciją ir lankstumą.

Kalanetika - tai lieknėjimo mankšta, skirta visiems, noriintiems deginti riebalus ir stiprinti giliuosius ir pagrindinius kūno raumenis. Tai įvairūs jėgos ir tempimo pratimų kompleksai, naudojant priemones (svarelius, gumas, kamuoliukus ir kt.), skatinantys gražų ir proporcingą raumenų išsidėstymą, lieknesnes kūno formas ir gerą savijautą.

Apie pasiūlymą:

  • Įsigijus kuponą, jums priklausys 4-ios pilateso ir kalanetikos pamokos!
  • Užsiėmimo trukmė - 1 val.
  • Treniruotes galite lankyti jums patogiu laiku:

Pirmadieniais ir trečiadieniais, 17:40 val.

Antradieniais ir ketvirtadieniais, 12:00 arba 19:25 val.

Šeštadieniais 12:00 val.

Studija "Lotus" įsikūrusi aukštai virš šurmuliuojančio miesto. Pro langus matomi stogai leis jums pasijausti tarsi danguje, pakylėti save virš kasdienybės, atsitraukti nuo įkyrių minčių ir kuriam laikui pamiršti savo kasdienybę. "Lotus" studija skaičiuoja pirmuosius metus, tačiau čia dirba patyrę mokytojai, kurie domisi kaip šiuolaikinėje chaotiškoje visuomenėje išlikti sveikiems ir ramiems.

Apie pardavėją

Kristina Leonavičienė
Telefonas: 8 628 18600
El pašto adresas: krislas2@gmail.com
Nuoroda:

loading...