Tik 19 Lt už Vokietijoje sukurtą žaismingą ir populiarėjantį lavinamąjį žaidimą vaikams „PlayMais"​​! Puiki dovana jūsų vaikams!

išparduota

Super žaidimas! Masinis.lt šiandien siūlo įsigyti itin žaismingą ir populiarėjantį lavinamąjį žaidimą vaikams „PlayMais"! Puiki dovana jūsų vaikams!

Griebkite akcijos kuponą ir įsigykite žaidimą vaikams Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Žaidimas „PlayMais" yra unikalus tuo, kad pagamintas iš... kukurūzų krakmolo, maistinių dažiklių ir vandens! Tai saugus lavinamasis žaidimas, kuriam nereikia klijų – užtenka trupučio vandens ir daug vaizduotės! Sudėtyje nėra jokių kenksmingų medžiagų, tad jei vaikas prarys detalę, „PlayMais" tiesiog ištirps. Masę galima formuoti rankomis, pjauti plastikiniu peiliuku ar žirklutėmis smulkesnėms detalėms.

„PlayMais" laimėjo daugybę prizų ir apdovanojimų, pvz., „Spiel Gut”, „ToyTalk". Žaidimas skatina visapusišką vaiko vystymąsi, kūrybiškumą, sugebėjimą atpažinti spalvas; supažindina su įvairiomis formomis, lavina asmenybę, vaizduotę, smulkiąją motoriką, žaidimas lengvai įtraukia visą šeimą!

Savybės:

  • Medžiaga kaip plastelinas;
  • Įvairiu spalvų;
  • Saugus žaidimas;
  • Detalės lengvos kaip traškučiai;
  • Galima statyti pastatus, figūras, dekoruoti vazonus, stiklinius ar plastikinius daiktus;
  • Komplektą sudaro daugiau nei 70 detalių, 1 kempinėlė.

Siūlome pasirinkti:

1 modelis. „PlayMais" liūtas

2 modelis. „PlayMais" karvutė

3 modelis. „PlayMais" dinozauras

4 modelis. „PlayMais" žuvytė

5 modelis. „PlayMais" žirafa

6 modelis. „PlayMais" princesė

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...