Tik 19 Lt už bilietą į operečių vakarą "Viskas apie meilę" Kauno valstybinėje filharmonijoje, lapkričio 19 d.! Solistams scenoje talkins žymusis M. K. Čiurlionio kvartetas!

išparduota

Norite įsimintinai praleisti vakarą ir pailsėti nuo nuolatinės įtampos, darbų ir kasdienės namų ruošos? Puikus būdas tai padaryti - apsilankyti teatre, muzikos koncerte ar kine. Masinis.lt ir "Renginių Sala" kviečia jus apsilankyti vokiečių ir prancūzų operečių vakare "Viskas apie meilę" Kauno valstybinėje filharmonijoje už ypatingą kainą! Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir lapkričio 19 d. vakarą praleiskite su kokybiškos muzikos garsais!

Niūrųjį lapkritį, kai geri orai jau seniai pamiršti, o didžiųjų metų švenčių dar reikia šiek tiek palaukti, operos solistai Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė nusprendė pakviesti klasikinės muzikos gerbėjus į jaukius meilės duetų vakarus.

"Su Kristina nutarėme tapti jaukios nuotaikos daktarais, kai aplink taip šalta ir niūru", – juokiasi garsusis tenoras. - Parengėme jaukų vakarą, kuriame skambės arijos, duetai ir instrumentiniai intarpai iš R. Hahno, C. Cellerio, F. Leháro, J. Strausso, R. Heubergerio, E. Kálmáno, F. Mendelssohno-Bartoldy, J. Offenbacho operečių."

Šį stiprų scenos tandemą papildys ir nuostabų skambesį sukurs M. K. Čiurlionio kvartetas – Lietuvos nacionalinės premijos laureatas. Kvartetas yra sugrojęs per 3700 koncertų Lietuvoje ir daugelyje užsienio šalių, dalyvavęs solidžiuose festivaliuose, pasirodęs garsiausiose Leipcigo, Amsterdamo, Berlyno, Bonos, Paryžiaus, Londono, Varšuvos, Briuselio, Maskvos, Tokijo, Paryžiaus salėse.

Kristina Zmailaitė, sopranas
Edmundas Seilius, tenoras

Čiurlionio kvartetas:
Jonas Tankevičius, I smuikas / Darius Dikšaitis, II smuikas
Gediminas Dačinskas, altas / Saulius Lipčius, violončelė

Operečių vakaro pradžia: lapkričio 19 d. 18.00 val. Vieta: Kauno valstybinė filharmonija.

Apie pardavėją

VŠĮ Renginių Sala
Telefonas: 8 676 09595
El pašto adresas: atm.gastroles@gmail.com

loading...