Tik 15.93 Eur už karališką programą moterims kovo 8 - osios proga, masažo studijoje „PAS DOVILĘ“, Vilniuje! Geriausia dovana mylimai moteriai!

išparduota

Kovo 8-osios proga moterims siūlome apsilankyti masažo studijoje „PAS DOVILĘ“ ir išbandyti išskirtines procedūras, kurios suteiks galimybę pasimėgauti akimirkomis tik sau ir bent trumpam atitrūkti nuo rutinos. Tad nepraleiskit šios puikios progos!

Atvykus pas mus jūsų laukia: pirtis, kūno šveitimas, masažas.

Pirtis (15 min) - „Kaip iš naujo gimęs!“ – taip mes nusakome savo pojūčius po pirties. Ir nenuostabu, juk tai idealus būdas atsinaujinti odai ir atjaunėti. Garai geriau už bet kokias kosmetikos priemones išvalo mūsų porus, atveria užsikimšusias riebalines liaukutes, pašalina nešvarumus, tuo pačiu ir negyvas epidermio ląsteles. Beje, tik per vieną parą miršta ir atsistato maždaug dvidešimtoji žmogaus odos paviršiaus dalis, o su „atliekų medžiagomis“ geriau už garus nesusidoros jokia kosmetikos priemonė. Po pirties pastebimai išsilygina raukšlės, atsinaujina odos medžiagų apykaitos procesai, oda tampa lygi ir elastinga. Dar vienas pirties efektas – suliesėjimas. Nuo karštų garų pagreitėja medžiagų apykaitos procesai, ir per atsivėrusias poras kartu su prakaitu pasišalina toksiniai medžiagų skaidimosi produktai.

Kūno šveitimas (25 min) - paviršinio suragėjusio epidermio sluoksnio (arba negyvų odos ląstelių) pašalinimas. Yra daugybė priemonių ir būdų, kaip jį atlikti. Svarbu paisyti odos poreikių ir stengtis, kad ji neišsausėtų ir netaptų dirgli.

Nugaros masažas (30 min) – Masažo metu atpalaiduojami ir stiprinami nugaros raumenys, mažinami chroniški skausmai, skatinama kraujo cirkuliacija, mažėja nugaroje susikaupusi įtampa, raminama nervų sistema. Dirbama pirštų pagalvėlėmis, pirštais, delnu, krumpliais, alkūne, naudojami taškinio masažo elementai, taip harmonizuojamas organizmo darbas, stiprinamas imunitetas. Masažas atliekamas naudojant prabangų aliejų. 100 % natūralus, šalto spaudimo, nerafinuota, turi labai daug vitamino E, kuris yra natūralus antioksidantas, stabdantis senėjimo ir uždegiminius procesus, pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, regeneruoja, drėkina, minkština, valo odą, lygina randus, mažina celiulitą, gerina odos spalvą, saugo jos elastingumą, drėkina, jaunina ir lygina.

Masažo trukmė: 70 min.

Apie pardavėją

„MASAŽO STUDIJA PAS DOVILĘ"
Telefonas: 8 673 31381
El pašto adresas: dovile@masazo-studia.lt
Nuoroda:

loading...