Tik 15 Lt už prailgintas riešines su raštais arba vienspalves, kurios ne tik šildys, bet ir bus puikus aksesuaras šį rudenį!

išparduota

Puikus pasiūlymas moterims ir panelėms! Pasinaudokite šios dienos Masinis.lt akcija ir su ypatinga nuolaida įsigykite šiltą apsaugą savo rankoms - prailgintas riešines.

Įsigykite riešines Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt riešinės bus pristatytos į namus VISOJE LIETUVOJE!

Mada mėgsta kartotis – tai, kas seniau buvo madinga ir užmiršta, vėl grįžta. Riešinės arba riešės – tai ant rankos riešo maunamas megztas arba vąšeliu nertas 5-15 centimetrų ilgio rankogalis. Jos yra labai praktiška aprangos detalė, kuri ne tik šildo rankas, bet ir puikus aprangos akcentas bei puošmena. Riešines nešioja tiek maži tiek garbaus amžiaus žmonės, todėl mes siūlome įvairių spalvų ir raštų prailgintas riešines, kurios yra šiltos ir stilingos. Tikrai priderinsite prie savo palto ar striukės. Riešinės yra gražaus rašto, galėsite išsirinkti su rombais arba vienos spalvos.


  • Vienspalvės šviesiai rudos:

  • Vienspalvės tamsiai rudos:

  • Vienspalvės juodos:

  • Vienspalvės mėlynos:

  • Vienspalvės raudonos:

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...