Tik 15 Eur už 1 val ekologiško šokoladinio kremo masažą su natūralia kakava „Šokolado palaima“, „Body Lounge“ treniruočių namuose, Vilniuje! Tai puikus geros nuotaikos ir grožio šaltinis!

išparduota

Šokoladas ne tik kiekvieno smaližiaus džiaugsmas, bet ir kiekvienos moters grožio šaltinis. Ar bandėte šokolado masažą? Jei ne, tai šiandien puiki proga išbandyti, nes Masinis.lt ir „Body Lounge“ treniruočių namų masažo specialistė Gintarė jums siūlo 1 val ekologiško šokoladinio kremo masažą su natūralia kakava „Šokolado palaima“ už puikią kainą!

Šokoladas drėkina, tonizuoja, ir atstato odą. Jis maitina ją aktyviais elementais,veikia nervų sistemą kaip antidepresantas. Be to pasižymi stimuliojančiu efektu dėl sudėtyje esamų kofeino ir tanino elementų. Šokoladas dėl turtingos kakavmedžio vaisiaus sudėties bei gundančio aromato jau seniai žinomas kaip vienas iš afrodiziakų, taip pat energijos, geros savijautos ir grožio šaltinių. Šokoladas savo sudėtyje turi medžiagų, kurių dėka skatinama laimės hormonų – endorfino ir serotonino gamyba, todėl imame jausti harmoniją, malonią šilumą, pasineriame į euforijos būseną. Šokoladinis masažas – tai puiki atsipalaidavimo. Šokoladas minkština ir maitina odą.

Procedūros trukmė: 60 min.

Apie pardavėją

Body Lounge treniruočių namai
Telefonas: 8 610 17785
El pašto adresas: gintare.strolyte@gmail.com

loading...