Tik 13.80 Lt už net 1.250 kg skalbimo miltelių „Vish“, kurie skirti alegriškiems ir astma sergantiems žmonėms, iš SIA „Eco Baltic Distribution“!

išparduota

Masinis.lt ir SIA „Eco Baltic Distribution“ jums siūlo „Vish“ gamintojo skalbimo miltelių pakuotę, 1,250 kg tik už 13.80 Lt! Tai puiki skalbimo priemonė, tinkanti skalbti tiek rankomis, tiek skalbimo mašina. Su šiais milteliais išskalbti drabužiai kvepės gaiva ir spindės švara. Šiuos skalbimo miltelius gali naudoti net ir alergiški ar astma sergantys žmonės.

„Vish“ skalbimo miltelių svoris 1.250 kg, o tai 36 samteliai, ši pakuotė pagal skalbimo kiekį atitinka 2 kg skalbimo miltelių pakuotę.

Šie skalbimo milteliai skirti tiek skalbimui rankomis tiek ir automatinėms skalbimo mašinoms. Į jų sudėti įeina Anti-Calc priedas, kuris neleidžia susidaryti kalkėms ir joms kauptis, dėl to papildomai jums nereikės pirkti ir naudoti kitų priemonių kurios apsaugo skalbykles nuo kalkių.

Šie milteliai buvo sukurti specialiai tiems žmonėms kurie serga alerginėmis ligomis ir astma. „Vish“ yra ištestuoti ir patvirtinti Izraelio Sveikatos apsaugos ministerijos. Tai pat jie priskiriami prie ekologiškos produkcijos, nes neturi alerginių chemikatų.

Kodėl verta rinktis „Vish“ gamintojo miltelius:

  • Itin koncentruoti, befosfatiniai milteliai skirti rankiniam ir automatiniam skalbimui, audiniai gali būti skalaujami bet temperatūros vandenyje. Milteliai nepalieka žymių ant audinių, net jei yra skalaujami šaltame vandenyje;
  • Puikiai iš audinių pašalina dėmes ir kitus nešvarumus;
  • Milteliai idealiai tinka spalvotiems ir baltiems audiniams, prieš skalbiant nereikalauja mirkymo;
  • Speciali aktyvi formulė pašalina dėmes, idealiai apsaugo spalvas, po skalbimo audinys lieka minkštas;
  • Milteliai pašalina nemalonius kvapus;
  • Puikiai išvalo tokias dėmes: teršalų, baltymų kilmės, kraujo, žolės ir kai kurių maisto produktus;
  • Milteliai savo sudėtyje neturi gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių. Bandymai su gyvūnais taip pat atliekami nebuvo;
  • Milteliai efektyviai skalbia esant temperatūrai nuo 30 iki 90 laipsnių šilumos.

Sudėtis: aktyvus deguonis, nuo 5% iki 15% anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, <5% nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, polikarboksilatas, muilas, fosfonatai, deguonies pagrindo balinimo priemonių, Anti-Calc aktyvatorius, fermentai, optiniai balikliai.

Laminuotame pakelyje yra samtelis, kuris leis jums tiksliai įberti reikiamą kiekį miltelių.

Naudojimo laikotarpis: 2 metai nuo pagaminimo datos.

Pagaminimo data: 2013.06

Kilmės šalis: Izraelis.

Apie pardavėją

SIA "Eco Baltic Distribution"
Telefonas: +371 295 30336
El pašto adresas: ecobalticdistribution@gmail.com
Nuoroda:

loading...