Tik 135 Lt už net 5 L 5 W-40 - SYNTHOIL HIGH TECH automobilinės alyvos, jos keitimą bei papildomas nemokamas paslaugas, nuolaidas ir dovanas, UAB Autoservise „Megamesta“, Vilniuje!

išparduota

Pats laikas pasirūpinti automobiliu! Artėja vasara, kuomet daug keliausime, o kad kelionės būtų smagios ir be rūpesčių, svarbu iš anksto pasitikrinti ar jūsų automobilis patikimas ir svarbiu jums momentu nepaves bei nesugadins kelionės. Šiandien Masinis.lt ir Autoservisas „Megamesta“ siūlo jums įsigyti 5 L alyvos su nemokamu keitimu bei dar daug nemokamų paslaugų, nuolaidų ir dovanų! Tokio puikaus pasiūlymo dar nebuvo!

„5 W-40 - SYNTHOIL HIGH TECH“ automobilinė alyva:

Pilnai sintetinė visasezoninė alyva, tinkanti šiuolaikiniams benziniams ir dyzelininiams varikliams. Greitas sutepimas šalto užvedimo metu. Optimali apsauga nuo dilimo, esant net ekstremalioms eksploatavimo sąlygoms. Mažina alyvos ir kuro sąnaudas. Optimalus alyvos slėgis visame apkrovos diapazone. Galima naudoti esant dideliems alyvos keitimo intervalams. Taip pat tinka varikliams su turbina ir katalizatoriais. Viršija Vokietijos ir kitų šalių gamintojų reikalavimus. Klasifikuota pagal: API-SL/CF, API-SH/EC/CF. ACEA A3-98/B4-98.VW 502.00, 505.00(1/97), BMW Longlife, MB 229.1, Porsche.

Į kupono kainą įeina:

1) Pilstoma alyva LiquiMoly 5l 5W40 - (Rinkos vertė 5W40 5l bakelio 180Lt su PVM);

2) Alyvos keitimas Savanorių pr. 178A/Liepsnos g. 2;

3) Žibintų patikra (žibintų reguliavimas atskira paslauga);

4) Automobilio skysčių patikra;

5) Akumuliatoriaus patikra;

6) Dovana pasirinktinai - kepuraitė, marškinėliai, žiebtuvėlis.

Sąlygos:

1) Ne visiems automobiliams tinka siūloma alyva, todėl pasitikrinti kokia alyva tinkama jūsų automobiliui galite adresu: http://www.liqui-moly.lt/alyvos-parinkimas.html;

2) Alyvos kiekis kai kuriems automobiliams reikalingas didesnis, galima papildomą kiekį įsigyti su nuolaida;

3) Dovanėlių kiekis ribotas, todėl pirmieji galės pasirinkti iš esamų: marškinėliai, kepuraitė, žiebtuvėlis.

Garantinis laikotarpis: 10 000 km.

Apie pardavėją

UAB Autoservisas "Megamesta"
Telefonas: 8 524 90606
El pašto adresas: info@megamesta.lt
Nuoroda:

loading...