Tik 10 Eur už grožio paslaugas mažiems šuniukams: maudymą, kirpimą, ausyčių valymą ir nagų kirpimą, ​​​„Šunų kirpykloje“, Vilniuje! Ir jūsų augintiniu pasirūpins tikri profesionalai!

išparduota

Atėjo pavasaris ir ne tik mes, bet ir mūsų augintiniai nori pasipuošti pavasarinėmis šukuosenomis, turėti nukirptus nagelius ir švarias ausytes! Tik atidarymo proga savo kudliukus paruošti pavasariui kviečia ilgametę patirtį sukaupusios šunų kirpėjos Erika ir Julija. Tikros šio amato meistrės jūsų augintinius palepins visomis procedūromis: maudymu, kirpimu, ausyčių valymu ir nagų kirpimu, už puikią kainą, „Šunų kirpykloje“, Vilniuje!

Patikėkite savo mažuosius padaužas tikroms savo amato meistrėms, kurios pasirūpins, kad jūsų mažasis ir jūs būtumėte patenkinti jo švara ir atliktomis procedūromis.

„Šunų kirpykloje“ laukiami visi: tiek maži, tiek dideli, tiek ilgaplaukiai, tiek trumpaplaukiai, tiek veisliniai tiek ir mišrūnai. Kirpėjos kiekvienam padės išsirinkti ne tik gražiausią, bet ir praktiškiausią pavasarinę šukuoseną.

Į kupono kainą įeina:

  • Maudymas;
  • Kirpimas;
  • Ausyčių valymas;
  • Nagų kirpimas.

Kuponas galioja mažiems šuniukams: jorkšyro terjeras, maltos bišonas, pekinesas, špicas, nykštukinis pudelis.

Apie pardavėją

Šunų kirpykla
Telefonas: 8 674 64302
El pašto adresas: erika.bandzeviciene@gmail.com

loading...