Tegul tvarkymosi darbai virtuvėje būna atlikti greitai ir lengvai su ekologišku virtuvės rinkiniu „Valymo džiaugsmas”​​ iš ​​„Greenwalk“! Puiki dovanos idėja!

išparduota

Tai puiki dovanos idėja artėjančių švenčių proga Jūsų artimam žmogui, kolegai, draugui ar draugei. Išties rasite kam padovanoti arba su kuo pasidalinti pirkiniu, kad suteiktumėte valymo džiaugsmą ir palengvintumėte buities naštą. Nedvejokite, kokybę garantuojame!
„Greenwalk“ mikropluošto šluostes jau spėjo įvertinti daugelis šeimininkių, kurios rūpinasi savo ir artimųjų sveikata, gamtos tausojimu bei šeimos biudžetu, tad nepraleiskite progos įsitikinti šiais privalumais ir Jūs bei išbandyti už ypač viliojančią Masinis.lt kainą!

Įsigykite virtuvės rinkinį „Valymo džiaugsmas” Vilniuje, Kaune už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Virtuvės rinkinį „Valymo džiaugsmas sudaro:

Greenwalk® audinys šveistukas (oranžinės spalvos), dydis 28 x 35 cm

Šiurkšti audinio struktūra puikiai tinka sunkiai nuvalomiems paviršiams valyti. Audinio šveistuko tikrai gali prireikti valant keraminius paviršius, mikrobangų krosneles, keptuves, puodus ir kitus virtuvinius rakandus.

Jis puikiai nuvalo muilo ir kalkių nuosėdas vonios kambaryje. Naudokite audinį šveistuką drėgną. Išplauti Greenwalk® audinį šveistuką galite ūkišku muilu arba ekologiškais skalbikliais.

Ryški audinio spalva maloniai nuteiks valymo darbams!

Greenwalk® audinys virtuvės paviršiams (pilkos spalvos), dydis 28 x 35 cm

Tai specialios struktūros mikropluošto šluostė skirta virtuvės paviršiams valyti. Pats geriausias Jūsų pagalbininkas virtuvėje - valykite riebaluotus, nešvarius paviršius: stalus, plyteles, virtuvės baldus, spinteles, gartraukius, orkaites ir kt. Valant ši šluostė nepalieka vandens pėdsakų, nebereikia pervalyti ar nublizginti, naudojama sudrėkinta paprastu vandeniu. Jūs tiesiog negalėsite ja atsidžiaugti!

Išplauti Greenwalk® audinį virtuvės paviršiams galite ūkišku muilu arba trumpai palaikius verdančiame vandenyje su soda ar indų plovikliu.

Kodėl verta rinktis „GREENWALK“ produkciją:

„GREENWALK“ pristato jums aukščiausios kokybės mikropluošto produktus. Mikropluošto kokybė priklauso nuo siūlo arba gijų tankio, kuris matuojamas denais. „GREENWALK“ naudoja gijas, kurių tankis 0,13 denų! O suaudimas žvaigždutės formos, dėlto atsiranda kapiliarinis valymo stebuklas. Vienas vienintelis judesys su šiomis šluostėmis prilygsta galybei judesių įprastomis šluostėmis.

Pasinaudoję šiandienos pasiūlymu, pamiršite įprastus valiklius - nuo šiol švaros misiją jums palengvins ypatingos šluostės, nuvalančios bet kokius nešvarumus nuo bet kokių paviršių, naudojant paprastą vandenį!

  • Bet kokį paviršių nuvalysite greitai BE JOKIOS CHEMIJOS vien tik su vandeniu arba sausu būdu;
  • Greenwalk mikropluošto gaminiai purvą, nešvarumus ir bakterijas surenka (net iki 99%), o ne paskirsto ant visų valomų paviršių;
  • Nepalieka ruoželių, pūkelių ir neplyšta;
  • SUGERIA labai daug skysčių;
  • Valydami drėgnai, palieka sausą BLIZGANTĮ paviršių;
  • SAUGO SVEIKATĄ - nedirgina odos ir nesukelia alergijos;
  • NETERŠIA APLINKOS – nenaudojamos cheminės priemonės;
  • EKONOMIŠKA - tinkamai naudojant, šluostės tarnauja iki 5 metų, nebereikia pirkti kenksmingų cheminių buities valymo priemonių, popierinių rankšluosčių, kempinėlių ir kt.
  • Tai praktiška DOVANA švarą mylinčiam žmogui – supakuota dailioje dėžutėje!

Apie pardavėją

"GREENWALK" SIA
Telefonas: 8 611 64431
El pašto adresas: greenwalk-eko@hotmail.com
Nuoroda:

loading...