TAUPYKITE DEGALUS! TIK 58 Lt už "General Motors" užpatentuotą degalų taupymo priemonę "Fuelmax"! Tinka visoms transporto priemonėms!

išparduota

Vis didėjant degalų kainoms, Masinis.lt jums siūlo sutaupyti įsigijus "General Motors" užpatentuotą degalų taupymo priemonę "Fuelmax" Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje už ypatingai mažą kainą! O už nedidelį papildomą mokestį šiuolaikišką priestaisą pristatysime tiesiai į namus! Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir "FuelMax", tinkantį visoms transporto rūšims – lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams, autobusams, džipams, valtims, motociklams, – įsigysite net su 42 proc. nuolaida!

"FuelMax" - prietaisas, montuojamas ant kuro tiekimo žarnos. Prietaiso montavimas nereikalauja mechaninių automobilio dalių ardymo.

"FluelMax" padeda:

  • Sumažinti kuro suvartojimą;
  • Padidinti variklio galią;
  • Sumažinti išmetamų CO ir CH;
  • Išvalyti šlakus nuo variklio cilindro sienelių;
  • Tausoti variklį.

Kiti privalumai:

  • Nedidelė kaina;
  • Greitas atsipirkimas.

"FuelMax" tinka visoms transporto rūšims – lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams, autobusams, džipams, valtims, motociklams, ir tt. Taip pat gali būti naudojamas žemės ūkio ir statybos technikoje, turinčioje vidaus degimo variklius.

"Fuelmax" įrengti prireiks keleto minučių, nenaudojant jokių specialių įrankių. O jei nuspręsite pakeisti automobilį, galėsite prietaisą išmontuoti ir iš naujo instaliuoti kitame automobilyje. Tam preiks tik 10-15 min. Skirtas visiems vidaus degimo varikliams (karbiuratoriniams, varikliams su įpurškimu, naudojantiems benziną, dyzelinį kurą ar LPG dujas).

"Fuelmax" veikimo principas:

Bet kuris kuras, nepriklausomai nuo to, kur jis yra laikomas, nuolatos keičiasi, kintant aplinkos temperatūrai ir drėgmei. Šis aplinkos poveikis sukelia kuro plėtimasi ar traukimasi. To pasekoje angliavandenilių molekulės (bet kokio kuro) traukia viena kitą, taip susiformuoja molekulių grupės - klasteriai. Šie klasteriai negali sudegti iki galo, nes dalies molekulių, esančių klasteryje, nepasiekia deguonis. Kai kuras eina per veikimo zoną, magnetinis laukas, kurį generuoja neodimio magnetas, ko gero, išskaido sulipusias į klasterius kuro molekules, tokiu būdu tarsi juos susmulkina. Taigi deguonies molekulės gali gauti priėjimą prie kiekvienos kuro molekulės, dėl to kuras, matyt, geriau sudega.

Sutaupymo parametrai pagal skirtingus automobilio modelius:

Pagrindiniai FuelMAX elementai - magnetai pagaminti iš neodimio pagal specialią technologiją (JAV patentas № 4.802.931, 4.496.395, 7.458.412, išduotas General Motors Corporation).

Sertifikatas:

"FuelMax" neodimio magnetai nepraranda savo savybių laikui bėgant, dėl to prietaiso veikimo laikas neribojamas. FuelMax magnetinio rezonanso dažnio šaltinis - cheminis elementas neodimis (Periodinės Mendelejevo lentelės eilės numeris - 60). Jis sukuria magnetinį lauką, kurio stiprumas iki 16 000 Gausu.

Prietaisas montuojamas ant kuro tiekimo žarnos. Prietaiso montavimas nereikalauja mechaninių automobilio dalių ardymo.

Jei nuspręsite pakeisti automobilį, galėsite prietaisą išmontuoti ir iš naujo instaliuoti kitame automobilyje. Tam prireiks tik 10-15 min. Skirtas visiems vidaus degimo varikliams (karbiuratoriniams, varikliams su įpurškimu, naudojantiems benziną, dyzelinį kurą ar LPG dujas).

"FuelMax" sukūrė garsus išradėjas Robert Kane, kuris šiuo metu yra bendrovės International Research and Development, kuri gamina FuelMax, prezidentas. Kompanija "General Motors" yra užpatentavusi "FuelMax" JAV, Europoje, Japonijoje ir kitose šalyse.

Patentas:

Fuelmax įrengti prireiks keleto minučių, nenaudojant jokių specialių įrankių!

Apie pardavėją

Taupykkurą
Telefonas: 8 622 88182
El pašto adresas: taupykkura@auto.lt

loading...