SUPER KAINA už baltus sportinius batelius "Reebok Easytone CL Leather" (35 dydis)!

išparduota

Kiekviena moteris ir panelė turi turėti savo batų spintoje ne tik dailius batelius ar basutes, tačiau ir patogius bei praktiškus sportinius batelius! Bėgiojimas, išvykos į sodą ar gamtą reikalauja atitinkamos avalynės, todėl Masinis.lt šiandien siūlo įsigyti pasirinkto modelio moteriškus sportinius batelius "Reebok" su Easytone technologija! Stilingi "Reebok Easytone" bateliai – vieni iš naujausių "Reebok" modelių, kuriuose panaudotos iki tol dar nenaudotos technologijos, tad skubėkite įsigyti šios dienos akcijos kuponą!

Įsigykite batelius Vilniuje už viliojančiai mažą kainą arba už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Stilingi "Reebok Easytone" bateliai – vieni iš naujausių "Reebok" modelių, kuriuose panaudotos iki tol dar nenaudotos technologijos. Batų padas yra su 2 pagalvėlėmis, kurios palaiko pusiausvyrą vaikštant. Lengvi sportiniai bateliai puikiai tiks avėti kiekvieną dieną, galėsite juos derinti prie sportinių ir kasdienių drabužių. Bateliai išlaiko stabilią kojos padėtį, užtikrina lengvumą ir apsaugo batą nuo drėgmės. Easytone technologija užtikrina maksimalų patogumą!

Sudėtis: odinis ir sintetinis paviršius / medžiaginis vidus / sintetinis padas.

Balti sportiniai bateliai "Reebok Easytone CL Leather"

  • Spalva: balta;
  • Dydžiai: 35

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...