Stilinga pilkos spalvos glaustinukė - BODIS! Tinka ir prie sijonų, ir prie kelnių!

išparduota

Visos merginos bei moterys mėgsta šilumą ir patogią aprangą. Masinis.lt šiandien siūlo įsigyti itin minkštą ir švelnią medvilninę glaustinukę, kuri nevaržo judesių, leidžia patogiai ir šiltai jaustis! Čiupkite šios dienos akcijos kuponą ir papildykite savo drabužių spintą žiemai būtina apranga!

Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir įsigykite glaustinukę Vilniuje, Kaune už viliojančiai mažą kainą! Beje už papildomus 2,9 Eur prekė bus pristatyta tiesiai į namus!

Glaustinukė yra ilgomis rankovėmis bei su tvirtu susegimu. Labai patogu dėvėti, jeigu nešiojate kelnes ar sijonus pažemintu liemeniu ir dažnai taisotės apatinę palaidinukę. Glaustinukę patogu dėvėti po megztiniu ar net sportuojant!

Pagrindinis medvilnės privalumas - higieniškumas. Gaminiai iš medvilnės yra lengvi, minkšti, gerai sugeria drėgmę ir pralaidūs orui (drėgmę išgarina į aplinką). Pluoštas, esant aplinkos drėgmei 65 proc., sugeria 7-8 proc. drėgmės, o esant 95 proc. aplinkos drėgmei - net 17-18 proc. Tuo pačiu jie tampa gerais laidininkais - pluoštas nesielektrina. Audiniui betarpiškai liečiantis su žmogaus kūno paviršiumi, sugeriamas prakaitas, riebalai.

Sudėtis: 95 proc. medvilnės ir 5 proc. elastano.

Glaustinukių dydžiai yra sumažinti, todėl jį rinkitės atsižvelgusios į žemiau pateiktus matmenis!

Dydžiai:

  • S dydis - rankovės ilgis 55 cm, pečių apimtis 38 cm, liemens ilgis 37 cm, ilgis 65 cm;
  • L dydis - rankovės ilgis 58 cm, pečių apimtis 38 cm, liemens ilgis 37 cm, ilgis 67 cm;
  • XL dydis - rankovės ilgis 61 cm, pečių apimtis 38 cm, liemens ilgis 38 cm, ilgis 71 cm;
  • XXL dydis - rankovės ilgis 62 cm, pečių apimtis 39 cm, liemens ilgis 40 cm, ilgis 72 cm.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...