Silikoninių šluotelių rinkinys, kad jūsų patiekalai būtų nepriekaištingi!

išparduota

Jums patinka greitai ir nesunkiai paruošiami patiekalai, kuriems tobulai pagaminti tereikia turėti gerus virtuvės atributus? Masinis.lt šiandien siūlo jums įsigyti itin reikalingus pagalbininkus įvairiems patiekalams - silikoninių tepimo šluotelių!

Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir įsigykite silikoninių tepimo šluotelių rinkinį Vilniuje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Silikoninės tepimo šluotelės yra labai patogios ir praktiškos. Silikoninės šluotelės tinka naudoti įvairiems skystiems maisto produktams tepti: šokoladui, kiaušiniui, pomidorų padažui ir t.t., atsižvelgiant į tai, kokį patiekalą gaminate.

Silikoninės šluotelės lengvai plaunamos ir yra ilgaamžės. Jas naudositės ilgą laiką ir nebereikės gaminant reikalingų tepamų produktų tepti su peiliu, nes su šia šluotele reikiamą pagardą užtepsite ne tik greitai, bet ir labai lygiai bei gražiai. Silikoninė tepimo šluotelsė yra itin reikalingas daiktas, mėgstantiems originalumą ir skanius patiekalus.

Šluotelių išmatavimai:

  • 17,4 cm
  • 20 cm
  • 35,5 cm

Silikoninės šluotelės atsparios temperatūrai iki 200°C

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...