Šamotinis akmuo - padas orkaitėms picos, duonos ir kitų gaminių kepimui! Ilgaamžis gaminys, kurio teikiama nauda būsite sužavėti!

išparduota

Maisto ruošimas namuose Jums ne tik malonumas, bet ir būdas daugiau laiko praleisti su šeima pietaujant ir vakarieniaujant? Gaminant maistą prioritetą teikiate patogiems ir kokybiškiems įrankiams? Šiandien Masinis.lt jums siūlo šamotinį akmenį - padą orkaitėms picos ir duonos kepimui už puikią kainą!

Įsigykite šamotinį akmenį - padą orkaitems picos ir duonos kepimui Vilniuje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 4 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Su šiuo akmeniu orkaitėje galite kepti, tikrai nerealias picas, ir ne tik!

Šis picos akmuo padedamas orkaitėje, tiesiog ant lentynos.

Akmuo yra pagamintas iš aukštos kokybės ugniai atsparios medžiagos (vadinamo šamoto), kuri yra tiksliai naudojama akmens krosnelėms visame pasaulyje ir tai yra grynas maisto kokybės natūralus produktas.

  • Tai nėra pigus, trapus, ugniai atsparus pramoninis šamotas, kuris beveik visada buvo gana šiurkštaus paviršiaus;
  • Akmuo - lašišos, rausvos spalvos, ir abi pusės yra gražios ir švelnios;
  • Akmens matmenys 40 x 30 x 3 cm. Puikiai tinka beveik visoms normalioms orkaitėms, ir sveria maždaug 6,5 kg;
  • Temperatūra iki 1200 C. Temperatūra yra ne problema šiam akmeniui, taip pat galima naudoti atvirą ugnį. Jį galima naudoti net grilyje!
  • Dėka aukštos ir vienodos akmens temperatūros, kepiniai būna traškūs - paviršius lieka drėgnas;
  • Akmuo saugo šilumą, jis greitai iš picos sugeria drėgmės perteklių. Ir pica yra traški ir skani,o viršus drėgnas ir neperdžiuvęs,visai tokia pat kaip kepta itališkoje akmens krosnelėje;
  • Akmuo yra tiesiog įkaitinamas orkaitėje nustačius didžiausią temperatūrą. Ir po 30 - 60 minučių, galima dėti picą ir pica bus baigta po kelių minučių ir super skani.

Žinoma, ne tik picos, bet taip pat duona, rahmfleck, flammkuchen ir kiti kepiniai yra itin traškūs ir skanūs. Be to, sušaldyta pica kepti yra geriau su šiuo akmeniu.

Apie pardavėją

Ilona Vincel
Telefonas: 8 606 74022
El pašto adresas: ilona.vincel@gmail.com

loading...