Puikus pagalbininkas namuose, sodyboje ar viešbutyje! Daugiafunkcinis ​​​​​„Stoperis”!

išparduota

Nuolat ieškote kuo paremti užsidarančias duris ar langus? O gal bekrentančias knygas lentynose? Yra vienas mažas ir puikus sprendimas - „Stoper“ už puikią kainą!

Pasinaudojus šiuo pasiūlymu, jums priklausys pasirinktos spalvos „Stoper“! Įsigykite „Stoper“ Vilniuje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

„Stoperis” - tai patogus, kompaktiškas ir efektyvus sprendimas langų ir durų įtvirtinimui Jums pageidaujamoje padėtyje. Fiksatorius skirtas visų rūšių durims ir langų rėmams, juos stabiliai užfiksuojant, užtikrinant vėdinimą, leidžiant išvengti staigaus užsikirtimo ir tuo pačiu metu apsaugoti nuo gedimų. „Stoperis” - tai reikšmingas padėjėjas žmonėms, kuriems dėl įvairių priežasčių sunku patekti ar išeiti iš bet kokios patalpos. Jis naudojamas kaip „trečioji ranka”, patenkant/išeinant per duris mamoms su vežimėliais, dviračių savininkams, žmonėms su ribotais judesiais, prekių tiekimo momentu ir kitose situacijose.

Aukštos vertės ir atspari medžiaga:

Fiksatorius pagamintas iš aukštos vertės, elastingos ir minkštos gumos, kuri tinka visų rūšių paviršių dangoms ir skersvėjyje nelūžta, nes dėl jam būdingo atsparumo „Stoperis” slopina deformaciją ir neleidžia sulaužyti sąvarų ar vyrių.

Daugialypės panaudojimo galimybė:

Fiksatorių apibūdina plačios panaudojimo galimybės – jis vykdo ne tiktai durų, langų, buitinės technikos, baldų, įvairių daiktų įtvirtinimą, bet ir naudojamas kaip originali dovana, interjero elementas, reklaminė produkcija, trintukas, plaštakos treniruoklis ir pan. „Stoperis” puikiai pravers tiek namuose, darbe, vasarnamyje, viešbutyje, tiek ir kasdieniniame gyvenime, pavyzdžiui, esant visuomeninėse vietose. Fiksatorius yra mažas ir lengvas, jis sveria tiktai 50 gr ir tinka nešiotis su savimi, neužima daug vietos ir, jeigu reikia, vykdo reikalingas funkcijas.

Galimi spalvų pasirinkimai:

  • Oranžinis;
  • Rožinis;
  • Šviesiai mėlynas;
  • Rudas;
  • Žalias.

Apie pardavėją

SIA ''RK69 Grupa''
Telefonas: +371 29 696969
El pašto adresas: order@rk69.com
Nuoroda:

loading...