Puiki kaina už kokybišką ir tikslų automatinį kraujospūdžio ir pulso matuoklį „Sanitas SBM 67“! Rūpinkitės savo sveikata jau dabar!

išparduota

Tausojantiems ir vertinantiems gyvenimą bei puikią sveikatą, šiandien Masinis.lt siūlo įsigyti kokybišką ir tikslų automatinį žastinį kraujospūdžio ir pulso matuoklį už itin patrauklią kainą! Pasinaudokite šios dienos akcija ir savo sveikata rūpinkitės laiku!

Įsigykite kraujospūdžio matuoklį Vilniuje už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Ar žinojote, kad nuolatinis kraujospūdžio stebėjimas gali užkirsti kelią rimtiems sveikatos sutrikimams? Juk arterinis kraujo spaudimas – labai svarbus žmogaus organizmo sveikatos ir geros savijautos rodiklis, kurį reikėtų reguliariai stebėti, o pastebėjus sutrikimus, imtis skubių priemonių.

Reguliariai matuotis kraujo spaudimą privalo ne tik vyresni žmonės, bet ir nėščios moterys ir net jokiais sveikatos sutrikimais nesiskundžiantys jauni žmonės.

  • Visiškai automatinis oscilometrinis kraujo spaudimo, pulso matuoklis. Tinkantis 22 – 36 cm rankų apimtims;
  • Atmintis: 4 vartotojai ir 30 matavimų atmintis;
  • Įspėja apie galimus širdies ritmo sutrikimus (aritmija);
  • LCD ekranas su mėlynu apšvietimu (apie 8 x 7 cm);
  • Automatinis slėgio išankstinis pasirinkimas ir defliacija;
  • Ekranas sistolinis / diastolinis į mmHg, žemas baterijos indikatorius / išjungimas;
  • PSO indikatorius – spalvoti skaitymai klasifikuojami.

Standartiškai žmogaus kraujospūdis yra išreikštas auštąja ir žemąja kraujospūdžio riba, pavyzdžiui, 120/80. Jauniems ir vidutinio amžiaus žmonėms šis kraujo spaudimas yra idealus. Tačiau senstant jis ima didėti. Kraujo spaudimas priklauso nuo daug faktorių: mitybos, gyvenimo būdo, žalingų įpročių, tokių kaip rūkymas ar alkoholio vartojimas.

Jei kraujo spaudimas yra per didelis, pažeidžiamos kraujagyslių sienelės, storėja širdies raumuo, atsiranda pokyčių inkstuose, smegenyse, akyse. Jei per mažas, gali svaigti galva, pykinti, sutrikti regėjimas, galima prarasti sąmonę. Net ir esant normaliam kraujospūdžiui patartina reguliariai jį matuotis. Tai suteikia galimybę laiku ir teisingai sureaguoti į kraujospūdžio pokyčius.

Apie pardavėją

Kalėdinės prekės
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...