Profesionalus plaukų gydymas atkuriamąja kauke, stimuliuojantį galvos masažą bei stilingą sušukavimą + 50 proc. nuolaida kirpimui, grožio salone „Dalia“, Vilniuje!

išparduota

Jūsų plaukai atrodo nusilpę? Jiems ne į naudą plaukų džiovinimas džiovintuvu, tiesinimas žnyplėmis ir oro kaita. Tam, kad plaukai žvilgėtų ir ne tik atrodytų, o iš tiesų būtų sveiki, grožio studija „Dalia“ paruošė pasiūlymą - profesionalų plaukų gydymą atkuriamąja kauke, stimuliuojantis galvos masažas bei stilingas sušukavimas + 50 proc. nuolaida kirpimui už puikią kainą!

Atstatomoji plaukų kaukė su profesionalia „L‘oreal MATRIX“kosmetika puikiai veikia galvos odą, giliai drėkina, gydo ir maitina plauką. Padovanokite šią nuostabią grąžinimosi procedūrą sau, draugei ar mamytei!

Kuponas suteikia teisę į:

  • Meistro konsultaciją apie plaukų priežiūrą;
  • Gydomajai plaukų kaukei;
  • Galvos plovimui su masažu;
  • Stilingam sušukavimui.

Procedūros trukmė: apie 40 min.

Grožio studija „Dalia“ kviečia trumpam pamiršti rūpesčius ir atsipalaiduoti, pasinerti į mados tendencijas ir stiliaus subtilybes. Čia rasite nepriekaištingą aptarnavimą ir poilsį nuo kasdieninės rutinos. Kiekvienam klientui suteikiamos sąlygos atsipalaiduoti, pailsėti, išgerti puodelį kavos ar arbatos, pamiršti kasdienius rūpesčius, pasimėgauti procedūromis, kurios pamalonins ne tik kūną, bet ir sielą. Aukščiausio lygio specialistai padės jums susikurti trokštamas grožio formas, atrodyti tobulai, spinduliuoti grožiu bei nepakartojamu žavesiu.

Apie pardavėją

"Dalios grožio studija"
Telefonas: 8 670 20093
El pašto adresas: jasinskio7@bukgrazi.lt
Nuoroda:

loading...