PREKĖ SANDĖLYJE! Miniatiūra Versace EROS - aromatas vyrams už ypatingą kainą!

išparduota

Kvepėkite gaiviai ir itin vyriškai su Versace EROS! Šiandiem Masinis.lt Jums siūlo mini dydžio, tualetinį vandenį moterims Versace EROS (5 ml) už puikią kainą! Mažas, itin stilingo dizaino buteliukas yra ypatingai patogus nešioti rankinėje ar tiesiog kišenėje! Daugiau niekados nepamiršite pasikvepinti išeinant iš namų!

Įsigykite tualetinį vandenį vyrams Vilniuje už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Apie prekę:

  • Kiekis - 5 ml (miniatiūra);
  • Apie kvapą: aromatas vyrams Eros įkvėptas ir giliai susijęs su graikų mitologija. Šio aromato tikslas - atskleisti ir išlaisvinti nesuvaržytą aistrą ir atskirti troškimus. Pavadinimas aromatui buvo suteiktas pagal graikų meilės dievą, Afroditės sūnų Erosą. Įkvėpimo iš Antikinės Graikijos Versace semiasi nuo pat tų laikų, kai Gianni Versace sukūrė šią mados imperiją ir panaudojo gorgonės Medūzos atvaizdą kaip Versace simbolį. Versace Eros aromatas turi savyje mėtos ekstraktų, supintų su žaliaisiais obuoliais ir itališkomis citrinomis. Šilumos aromatui suteikia tongapupės, sumaišytos su ambroksanu bei pelargonijomis, kas suteikia aromatui šiek tiek netikėtumo. Pagrindinės natos: vanilė, kvapieji auksabarzdžiai, samanos, kedras.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...