Plaukų dažymas, plaukų laminavimas ir kirpimas, Vilniuje! Pilnas komplektas Jūsų nuostabiems plaukams!

išparduota

Tobulai lygūs, žvilgantys ir sveiki – dabar tokie gali būti kiekvienos moters plaukai! Šiandieną Masinis.lt drauge su grožio salonu „Džesė“ kviečia visas vilnietes atgaivinti ir padailinti brangiausią Jūsų turimą aksesuarą – savo plaukus. Nepraleiskite puikios progos vos už 26 Eur palepinti save net trimis procedūromis!

Įsigijus šį kuponą Jums priklausys:

  • Plaukų dažymas su profesionaliais dažais, padės atnaujinti išblukusią plaukų spalvą;
  • Plaukų laminavimas. Tai ne tiesinimas, o gydymo procedūra, kurios metu atkuriama Jūsų sveiko plauko struktūra. Kiekvienas plaukas papildomai pamaitinamas ir apvelkamas plėvele, kuri apsaugo nuo aplinkos poveikio - karščio, šukavimo, tiesinimo sukeliamo streso. Po procedūros plaukai tampa elastingi ir stiprūs nuo šaknų iki galiukų;
  • Kirpimas - procedūros metu specialistai pasiūlys Jums labiausiai tinkantį ir patinkantį modelinį kirpimą, kuris padės lengviau atskleisti gražiausius bruožus ir paslėpti trūkumus.

Apie grožio saloną „Džesė“:

  • Grožio salonas „Džesė“ savo veiklą pradėjo nuo 2011 metais. Tai grožio paslaugų teikimas ir išskirtinis bei šiltas dėmesys kiekvienam klientui, atsižvelgiat į jo individualumą ir norus. „Džesė“ salono darbuotojos myli savo darbą, yra vieninga komanda, kuri siekia teikti tik kokybiškas paslaugas;
  • Salonas yra įsikūręs Vilniaus Pašilaičių mikrorajone, susisiekimui patogioje vietoje, tiek nuosavu transportu, tiek visuomeniniu. Visada surasite vietą pasistatyti savo automobiliui.

Apie pardavėją

UAB "Janolita"
Adresas: Žemynos g. 2B, Vilnius
Telefonas: 8 675 99093
El pašto adresas: salonasdzese@gmail.com
Nuoroda:

loading...