Plaukų dažymas „MATRIX“ beamonjakiniais dažais, gydomoji -atstatančioji plaukų struktūrą laminavimo procedūra + 50 proc. nuolaidą kirpimui, grožio salone „Dalia“, Vilniuje!

išparduota

Puikus pasiūlymas moterims bei merginoms, norinčioms atnaujinti plaukų spalvą bei džiaugtis spindinčiais sveikais plaukais. Šiandien „Dalios grožio studija“ jums plaukų dažymą „MATRIX“ beamonjakiniais dažais, gydomąją - atstatančiąją plaukų struktūrą laminavimo procedūrą + 50 proc. nuolaidą kirpimui už puikią kainą!

Tad nieko nelaukite ir jau dabar pasirūpinkite tuo, kad būtent plaukai taptų ryškiu jūsų įvaizdžio akcentu! Tik šiandien plaukų dažymas „MATRIX“ beamonjakiniais, tonuojančiais dažais, gydomojį - atstatančioji plaukų struktūrą laminavimo procedūra jums kainuos tik 18 Eur!

Dažymas beamonjakiniai tonojančiais dažai (tonavimas) – tai nežymus plaukų spalvos pakeitimas, suteikiant plaukams sodresnę, ryškesnę natūralią spalvą, blizgesį. Šis dažymo būdas yra švelnus, veikiantis plaukus iš išorės, nežalojantis plaukų ir nepasiekiantis natūralių plauko pigmentų.

Tonavimo procedūros metu bus atnaujinta jūsų plaukų spalva, ji bus parinkta individualiai pagal jus ir jūsų stilių (labai gražios, sodrios, ilgalaikės spalvos).

Gydomoji – atstatančioji plaukų laminavimo procedūra tai ilgalaikio efekto procedūra, jos poveikis matomas nuo 4 iki 6 savaičių!

Plaukų laminavimo metu plaukai apvelkami plėvele, kuri apsaugo nuo aplinkos poveikio - džiovintuvo karščio, saulės spindulių, šukavimo, tiesinimo sukeliamo streso, ežero ar jūros vandens - plaukai tampa elastingi ir stiprūs nuo šaknų iki pat galiukų!

Banguoti, garbanoti plaukai neištiesinami, tačiau tampa paklusnesni, elastingesni.

Procedūros rezultatas - sveikesni, žvilgantys it šilkas, gyvybingi plaukai.

Plauko laminavimas, tai ne tiesinimas, o gydymo procedūra, kurios metu atkuriama Jūsų sveiko plauko struktūra. Laminavimas yra procedūra, po kurios jūsų plaukai pasidaro pastebimai storesni, įgauna tankį, lygų paviršių, blizgesį ir elastingumą. Efektas pasiekiamas dėl to, kad išlyginama plauko struktūra ir didėja jo apimtis. Laminato sudėtis yra labai artima sveiko plauko baltyminei statybinei medžiagai. Jis užpildo visus nelygumus ir dengia visą plauką apsauginiu sluoksniu. Laminavimo procedūros metu kiekvienas plaukas apgaubiamas preparatu, todėl pasidaro lyg „uždarytas“. Susidariusi plėvelė leidžia plaukams kvėpuoti. Ši procedūra yra visiškai saugi, nes naudojama priemonė neturi savo sudėtyje amoniako, ar kitų agresyvių cheminių komponentų. Procedūra gali būti atliekama visų tipų plaukams: natūraliems, dažytiems, balintiems, chemiškai apdorotiems.

Ir tai dar ne viskas su šiuo kuponu Jums bus suteikiama 50% nuolaida kirpimui. Pasinaudoję šiuo pasiūlymu specialistai padės Jums susikurti tokštamas grožio formas labiausiai tinkančias prie Jūsų veido bruožų, kurios leistų Jums labiau pasitikėti savimi bei gražiai atrodyti kiekvieną dieną arba tiesiog pakirti galiukus ar kirpčiukus.

Grožio studija Dalia kviečia trumpam pamiršti rūpesčius ir atsipalaiduoti, pasinerti į mados tendencijas ir stiliaus subtilybes. Čia rasite nepriekaištingą aptarnavimą ir poilsį nuo kasdieninės rutinos. Kiekvienam klientui suteikiamos sąlygos atsipalaiduoti, pailsėti, išgerti puodelį kavos ar arbatos, pamiršti kasdienius rūpesčius, pasimėgauti procedūromis, kurios pamalonins ne tik kūną, bet ir sielą. Aukščiausio lygio specialistai padės jums susikurti trokštamas grožio formas, atrodyti tobulai, spinduliuoti grožiu bei nepakartojamu žavesiu.

Apie pardavėją

"Dalios grožio studija"
Telefonas: 8 670 20093
El pašto adresas: jasinskio7@bukgrazi.lt
Nuoroda:

loading...