Pagalbininkas virtuvėje! 89 Lt už daugiafunkcinį trintuvą, kuris maišo, plaka, trina, pjausto bei spaudžia sultis!

išparduota

Universalus gaminimo prietaisas namų šeimininkėms, mėgstančioms sukiotis virtuvėje ir stebinti šeimos narius bei netikėtinai į namus užklydusius svečius originaliais patiekalais. Šiandien Masinis.lt jums siūlo pasinaudoti ypatinga dienos akcija ir įsigyti patogų ir praktišką trintuvą, su kuriuo nesunkiai ir greitai pagaminsite norimą patiekalą! Palengvinkite savo gaminimo procesą ir mėgaukitės naujais skoniais!

Įsigykite trintuvą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt trintuvas tau bus pristatytas į namus VISOJE LIETUVOJE!

Trintuvas – tai prietaisas, kuris padės jums sutaupyti virtuvėje praleidžiamą laiką. Skirtingai nei gremėzdiški trintuvai ar virtuvės kombainai yra itin kompaktiškas ir universalus, be to, juo taip paprasta naudotis.

Skirtingų dydžių indeliai turi dvejopą paskirtį. Didesnis indelis yra universalesnis, jis skirtas grūsti ledui, plakti kokteiliams, trinti vaisiams bei kitiems stambesniems produktams, o mažesnis indelis skirtas gaminti įvairiems padažams ir pagardams.

Rinkinyje esantys dangteliai taip pat turi skirtingas paskirtis. Dangteliai su skylutėmis skirti maistui mikrobangų krosnelėje kaitinti, dangtelis su didesnėmis skylutėmis puikiai tiks barstymui, pvz.: tarkuotam sūriui, smulkintiems riešutams ir pan.

Rinkinyje esantys kryžminiai peiliai skirti smulkinti ar kapoti produktus, pavyzdžiui, morkas, pupeles, česnakus, o išilginiai ašmenys skirti smulkinti kietesniems produktams: riešutams, kavos pupelėms, taip pat pravers gaminant kremus.

Trintuvo privalumai:

  • Universalus: plaka, pjausto, maišo;
  • Kompaktiškas ir patogus naudoti;
  • Indelius galima plauti indaplovėje bei kaitinti mikrobangų krosnelėje;
  • Lengvai plaunamas rankomis;
  • Maisto likučius galima laikyti sandariuose indeliuose;
  • Kryžminiai ir išilginiai ašmenys greitai smulkina.


Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...