Nuo 53 Lt už tvirtą, stilingo dizaino „BasicX“ lagaminą! Galėsite rinktis iš 2-ų dydžių ir įvairių praktiškų spalvų! Geros jums kelionės!

išparduota

Tikriausiai jau kuriate kelionių planus ilgai lauktoms atostogoms. Galbūt jau esate pasirengę, apsirūpinę žemėlapiais, susidarę maršrutus, susižymėję, ką aplankyti. Viskas, ko reikia – tai išsirinkti kokybišką lagaminą, susikrauti daiktus ir dumti. Masinis.lt nori, kad jūsų kelionė praeitų sklandžiai, todėl ragina griebti šios dienos akcijos kuponą ir įsigyti vieną iš 3-ų skirtingų dydžių lagaminų „BasicX“ !

Griebkite akcijos kuponą ir įsigykite lagaminą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Tam, kad išvyka ar kelionė keltų tik teigiamas emocijas, būtina jai gerai pasiruošti iš anksto. Vienas iš svarbiausių kelionės atributų – lagaminas. „BasicX“ lagaminai - puikus kokybės ir kainos santykis!

Net 3-ų dydžių lagaminai jūsų kelionę pavers paprastas ir patogia. Ant lagamino esantys net 8 guminiai ratukai užtikrina tylų važiavimą bei saugų bagažo gabenimą. Lagamine yra vienas pagrindinis skyrius su tinkline kišenėle. Taip pat yra net 4 papildomi šoniniai skyriai. Lagaminas turi apsauginį diržą.

Lagaminas yra su kodine užrakinimo sistema, taip pat su patogia reguliuojama rankena ir kompasu ant rankenos. Lagamino gale yra identifikavimo kortelė, ant kurios galėsite užrašyti savo kontaktinius duomenis.

Siūlome rinktis:

  • Raudonos spalvos lagaminas:

  • Pilkos spalvos lagaminas:

  • Violetinės spalvos lagaminas:

  • Juodos spalvos lagaminas:

  • Mažas lagaminas: storis - 25 cm, plotis - 42 cm, aukštis - 57 cm;
  • Vidutinis lagaminas: storis - 28 cm, plotis - 48 cm, aukštis - 71 cm;

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...